מידע מקצועי

השאר פרטים או
התקשר 077-2304658
ונתאם פגישת יעוץ לא מחייבת ללא עלות

גיוס אשראי

מאת: יעקב רוזנבאום

תנופה חיובית במשק המקומי

תנופת ההתפתחות העסקית בישראל לה אנו עדים בשנים האחרונות הביאה עמה רוח חיובית למשק המקומי דבר שהוביל לפריחה ושגשוג שלא ידענו קודם. ידע חדש נרכש ובעקבותיו נרשמו הצלחות כלכליות מרחיקות לכת. בין ההישגים הגדולים שנרשמו בשנים האחרונות בולטת החברוּת החדשה בארגון ה- OECD  המאגד בתוכו את הכלכלות החזקות בעולם. כך, מתאפשרת הגעה לשיאים חדשים, עוד ועוד עסקים גדולים וקטנים מצטרפים למשק המתפתח.
 
קשרים עסקיים מעבר לים

גם מעבר לים לא נותרים אדישים לצמיחה המרשימה. בתחומים רבים ומגוונים רואים בנו פרטנר ראוי לשיתופי פעולה וקשרים עסקיים הודות לחלוציות והקידמה המאפיינים אותנו. החל בתעשיית החלל, התעופה והביטחון דרך מחקרים ופיתוחים פורצי דרך בתחומי הרפואה והחקלאות וכלה בחברות סטארט אפ זעירות המייצאות טכנולוגיות מתקדמות. אם כך, לא פלא שנוהגים להגדיר את המשק המקומי ככלכלה קטנה, זהירה ומחושבת אך עם זאת עוצמתית ומשפיעה כמעט בכל תחום אפשרי.

עסקים קטנים ובינוניים בחזית הצמיחה

כלכלת העולם תלויה במידה לא מבוטלת בעסקים הקטנים והבינוניים ומבוססת על קיומם והצלחתם בצורה דרמטית.
בישראל המצב ממוצע יחסית – בערך 65% מהעסקים בישראל הם עסקים משפחתיים. זה אומר שבמידה רבה הם מהווים חלק חשוב מיציבות הכלכלה הלאומית ממש כפי שהעסקים המשפחתיים מייצבים את הכלכלה העולמית. זה גם אומר שהבעיות והמאפיינים של עסק משפחתי הם נחלתם של עסקים רבים מאוד בישראל, ויש צורך להתחשב במאפיינים ייחודיים אלה כדי לשמור עליהם.

הסרת חסמים בשוק המקומי

מנתוני משרד הכלכלה אנו עדים לכך שבשנים האחרונות מספר העסקים שנפתחו עולה על מספר העסקים שנסגרו, וכמות העסקים גדלה באופן עקבי. מדובר בנתון מעודד למדי כאשר באים לבחון את מצב העסקים הבינוניים והקטנים בישראל. עם זאת, תמונת המצב מוכיחה כי ישנם לא מעט עסקים הנתקלים בקשיים וחסמים במהלך פעילותם מכל סיבה שהיא.

בין האתגרים הגדולים העומדים בפני כל עסק הינו תזרים מזומנים שוטף. הקושי לממן הון שוטף גורם למצבי משבר בעסקים רבים. ואכן, קיימים פתרונות מקצועיים למצב בו עסק נתקל בסירוב למימון ההכרחי להמשך קיומו. עם הכוונה מתאימה ניתן להחזיר את העסק בחזרה לדרך המלך.

עסקים קטנים מייצרים מקומות עבודה ומייצרים צמיחה

בחזרה לנקודת המוצא, קיומם והצלחתם של עסקים קטנים ובינוניים הכרחית לכלכלה הלאומית. מדינת ישראל מעודדת עסקים אלו בין היתר ע"י מתן ערבויות להלוואות. הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה פועלת למימוש היכולות הכלכליות והחברתיות הטמונות במגזר העסקים הקטנים והבינוניים במטרה להגדיל את תרומת העסקים הקטנים והבינוניים לתוצר בישראל וכן לסייע להקטנת הריכוזיות במשק. לשם כך הסוכנות מסייעת להקמה של עסקים חדשים וכן מסייעת לעסקים קיימים לשפר את הפריון, את היעילות ואת כושר התחרות שלהם.

גיוס אשראי איכותי לעסקים (המדינה תומכת)

חברתנו עוסקת בהנגשת הסיוע הכלכלי המוצע על ידי המדינה ומתאימה פתרונות אינדיבידואליים למצב בו העסק נתון.
מזה כעשור אנו מלווים עסקים קטנים ובינוניים בכל השלבים של גיוס אשראי – חמצן אמיתי לעסק. אנו פועלים מתוך הבנה עמוקה של שלל הקשיים העומדים בפני התפתחותו של עסק אנו מציעים ייעוץ וליווי, הכנת תכניות עסקיות מתקדמות, חכמות ומציאותיות, התאמת פתרונות מימון במגוון מסלולים לפי יכולת ובחירת הלקוחות על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום.

לקביעת פגישה צלצל או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

גיוס אשראי

עסקים למכירה

הנהלת חשבונות

סגירת תפריט