מידע מקצועי

השאר פרטים או
התקשר 077-2304658
ונתאם פגישת יעוץ לא מחייבת ללא עלות

מפעלים למכירה

•    מעוניין למכור מפעל? מחפש מפעלים למכירה?
•    עסקת מכירה מהירה, מקצועית וחלקה לקונה מתאים?
•    מחפש ליווי סופר מקצועי שיבטיח לך עסקה נהדרת?


קבוצת אינסייט מתמחה בתיווך עסקי – כולל ליווי עסקאות קנייה ומכירה של מפעלים. מכירת מפעלים בצורה מהירה, חלקה ומקצועית – בהתאמה לצרכים שלך. השירות כולל תיווך עסקי, בדיקות פיננסיות, גיוס אשראי במידת הצורך, ייעוץ משפטי ועוד. כל מה שצריך לביצוע העסקה! 

סוגים שונים של מפעלים

בישראל קיימת תעשייה ענפה במגוון תחומים. מפעלים ניתן למצוא באזורי תעשייה בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום. מפעלי ייצור מזון, קוסמטיקה, טקסטיל, הדברה, חומרי אריזה, הדברה, ניקיון וכדומה. למפעלים בתחומים שונים רמה שונה של רווחיות ממוצעת.

מגוון עסקים למכירה (כולל מפעלים) – צפה עכשיו

רכישת מפעל למכירה

רכישה של עסק ככלל ומפעל למכירה בפרט טומנת בחובה לא מעט סיכונים. כאשר רוכשים מפעל למכירה קיים, לעומת הקמה של עסק חדש לחלוטין, נותן הדבר את האפשרות לקבל מידע רב אודות העסק, ואת האפשרות לבצע הערכת שווי לפעילותו. רכישה של עסק קיים מעלה בצורה משמעותית את רמת הוודאות, ומקטינה את הסיכונים. חשוב לזהות בצורה נכונה מפעל אשר קיים בו פוטנציאל, ולבצע התאמה בין סוג המפעל הנמכר לרוכש המתאים. כאשר העסק חי וקיים, ניתן להשקיע את מירב המאמצים בפעולות שיגדילו את יכולת הרווחיות שלו, על ידי צמיחה ו/או התייעלות.

סיבות למכירה של מפעלים

בדומה לעסקים בתחומים אחרים, גם בעלי מפעלים מחליטים מעת לעת כי הגיע הזמן למכור את המפעל ומציעים מפעל למכירה. הדבר עשוי לקרות כתוצאה מבעיה כלכלית, כחוסר עניין של היזם להמשיך ולנהל מפעל בתחום מסוים, מתחושת מיצוי, מרצון לגוון תחום פעילות לתחום שאינו בהכרח יצרני וכדומה.

מכירת מפעל

אם יש בבעלותך מפעל, והגעת למסקנה מכל סיבה שלא תהיה כי אתה מעוניין למכור אותו, חשוב שתיעזר בשירותיה של חברה שתוכל לספק לך ליווי מלא בתהליך. אנו בקבוצת אינסייט מומחים בתהליכי מכירת מפעלים, ונוכל לספק ליווי הן בפן המשפטי והן בפן הפיננסי. אנו מעניקים לגורמים המעוניינים למכור את המפעל שלם קשת שירותים כוללת, במטרה למכור את המפעל ברווח המקסימלי. מפעלים למכירה חשוב להציע לאחר שגובשה תוכנית מסודרת, הכוללת את כלל הסעיפים החוזיים.

מפעלים למכירה בזמן קצר במיוחד

עבור גורמים המעוניינים לרכוש או למכור מפעל, אנו בקבוצת אינסייט מספקים מענה מתחילת התהליך ועד סופו. אנו בעלי מומחיות באיתור מפעלים למכירה עבור המעוניינים לרכוש מפעל בכל תחום, ואנו נוכל לזהות את ההזדמנות העסקית שמתאימה בצורה מדויקת לצרכי הרוכש. תוך זמן קצר נוכל לספק הן לרוכש והן למוכר מענה מושלם, כך שהעסקה תסתיים בשביעות רצון מלאה של שני הצדדים.

תהליך מכירה כולל

תהליך מכירה של מפעלים אינו תהליך פשוט. במסגרת התהליך נדרשת יכולת ביצוע הערכת שווי נכונה, התמצאות ברזי התעשייה המדוברת, ידע משפטי לצורך ניהול נכון של התהליל וכדומה. בקבוצת אינסייט מספקים ללקוחות את כלל השירותים ליצירת תהליך מכירת מפעלים מהיר ונכון עסקית.

גיוס אשראי

עסקים למכירה

הנהלת חשבונות

סגירת תפריט