מידע מקצועי

השאר פרטים או
התקשר 077-2304658
ונתאם פגישת יעוץ לא מחייבת ללא עלות

עסקים למכירה

עסקים למכירה

אחרי שנים כשכירים, אתם מחליטים לעשות צעד גדול לכיוון עצמאות כלכלית ולהקים לעצמכם עסק. עבור אנשים רבים זהו חלום מבורך, ובעזרתו הם יכולים להגשים את עצמם ולנהל עסק משלהם כפי שהם תמיד רצו. הקמת עסק מכל סוג אינה פשוטה כלל, והיא כרוכה לרוב בבירוקרטיה וניירת רבה שלא לכולנו יש את הכוח להתמודד עמם. למרות זאת, יש דרך פשוטה יותר לנהל עסק על ידי רכישת עסק קיים עם כל מה שנחוץ. עסקים למכירה מהווים כיום הזדמנות מצוינת להתפתח בעולם ולהקים משהו משלכם עם נקודת התחלה מצוינת.

מה הם בעצם עסקים למכירה?

עסקים למכירה הינם עסקים שבעליהם החליטו שהם אינם רוצים לנהל אותם יותר מסיבה כזו או אחרת, ולכן הם מוכרים אותם לאדם שיוכל לעשות זאת במקומם. ברכישה של עסקים למכירה, מקבלים בעצם ´´עסקת חבילה´´ הכוללת את המקום הפיזי בו העסק נמצא, את נותני השירות שלו, התשתיות, חשבון הבנק ואת הרישום העסקי. כך אתם בעצם מקבלים עסק שלם שאתם יכולים לעשות בו כרצונכם ולהגשים את חלומכם.

מדוע עדיף לקנות עסקים למכירה?

עסקים למכירה מהווים הזדמנות מצוינת לפתיחת עסק עצמאי משלכם אליו תוכלו למזוג את רצונותיכם, ויש להם יתרונות רבים:
1. קיימות: עם עסקים למכירה אתם מקבלים כאמור את התשתיות הנחוצות לעם לניהול עסק מוצלח ואפילו חשבון הבנק עובר לפקודתכם. זה אומר שלא תצטרכו לבנות הכל מאפס, אלא רק לשנות את הדברים שדורשים תיקון לדעתכם ולפתוח את העסק מתי שתרצו.
2. מאגר לקוחות: מאגר לקוחות יציב הוא עמוד השדרה של כל בית עסק, וזה לא משנה אילו שירותים הוא מוכר. עם עסקים למכירה אתם מקבלים מאגר לקוחות שמכיר את בית העסק ומגיע אליו באופן קבוע, מה שבהחלט מקל על מלאכת הפרסום והחששות שלא יהיו לכם לקוחות.
3. שם ומוניטין: כיום רישום של עסק דורש לא מעט התעסקות בביורוקרטיה, מה שמרתיע אנשים רבים מלפתוח אותם. בעסקים למכירה אתם מקבלים את שמם הרשום במאגרים השונים של בתי העסק, כך שלא תצטרכו לבזבז זמן ומשאבים ברישום בעצמכם.
4. ציוד וסחורה: יתרון בולט נוסף של עסקים למכירה הוא הציוד שהם באים עמו. כיום זה לא פשוט לקנות ציוד עבור עסק חדש, אך בעסקים למכירה אתם מקבלים את כל מה שאתם צריכים עבור בית העסק שלכם. 
אם למשל אתם קונים עסק לממכר פיצות, תקבלו תנורים, מקררים, ציוד להכנת פיצות ועוד. זה מאפשר לכם להיכנס למים העמוקים באופן מידי ולהתחיל לנהל את העסק שלכם בלי לבזבז זמן.

פתיחת עסק היא חלום עבור רבים, וניתן לעשות זאת בפשטות אם רוכשים עסקים למכירה. באופן הזה אתם תקבלו את כל מה שנדרש עבור ניהול העסק שתמיד רציתם, אך אל תשכחו לבדוק גם מתחת לציציות ולראות האם יש חובות או פגמים כלשהם. כך תוכלו לנהל את העסק שלכם בראש שקט כמו שתמיד רציתם. 

גיוס אשראי

עסקים למכירה

הנהלת חשבונות

סגירת תפריט