מידע מקצועי

השאר פרטים או
התקשר 077-2304658
ונתאם פגישת יעוץ לא מחייבת ללא עלות

מכירת עסקים

•    מעוניין למכור את העסק במחיר מקסימלי?
•    עסקת מכירה מהירה וחלקה לקונה מתאים?
•    מחפש ליווי מקצועי שיבטיח לך את התמורה המלאה?


קבוצת אינסייט מתמחה בתיווך עסקי – כולל ליווי מקצועי כולל לאורך כל שלבי העסקה. מכירת עסקים מהירה ומקצועית – בהתאמה מלאה לצרכים שלך. אנו נמצאים בקשר רציף עם מגוון גופים שמחפשים בכל רגע עסקים למכירה. שירות ברמה הכי גבוהה שיש!

סיבות למכירה של עסקים

בעלי עסקים מעוניינים למכור את עסקיהם מסיבות שונות. יש אנשים אשר החליטו כי הם מעוניינים לעסוק בתחום אחר, אחרים מעוניינים להעתיק את עסקיהם לאזור גאוגרפי אחר, ויש המעוניינים למכור עסק משפחתי, אשר אין רצון להמשיך ולנהל אותו. לא משנה מה היא הסיבה בגינה אתה מעוניין למכור את העסק שלך, חשוב שתקבל את הליווי המקצועי, שיאפשר לך לאתר את הרוכש הנכון, ולבצע את העסקה שתהיה משתלמת ביותר עבורך.

מגוון עסקים למכירה – צפה עכשיו ברשימה המלאה

אין סיבה להתפשר

אם החלטת שאתה מעוניין להציע את העסק שלך במסגרת עסקים למכירה, חשוב שתעשה זאת בצורה נכונה. לא פעם הרצון למכור את העסק בזמן קצר ובתהליך מהיר, מביא לקבלת החלטה לא נכונה. חשוב שתדע כי גם אם הנך מעוניין לסיים מהר את הליך מכירת העסק, אין הדבר אומר שעליך להתפשר. אנו בחברת אינסייט נוכל לסייע לך לאתר רוכש מתאים, ולבצע את עסקת המכר באופן שיניב לך תועלת כלכלית מקסימלית ונעשה זאת תוך זמן קצר.

שמירה על האינטרסים שלך

בעסקאות נדל"ן באופן כללי ובעסקאות נדל"ן מסחרי בפרט, חשוב לכל צד, קונה ומוכר, לבצע עסקה כלכלית טובה. פניה אלינו משמעה שיהיה גוף מקצועי אשר ילווה אותך בתהליך, גוף אשר כל מטרתו היא שמירה על האינטרסים שלך. אנו נדאג לייצג אותך בפני קונים רלוונטיים, ונעשה זאת לאחר תאום ציפיות מלא מולך.

הערכת שווי עסק

כאשר רוצים למכור עסק, חשוב להציג אותו בצורה נכונה. כבכול עסקת מכירה, ככול שהעסק יותר אטרקטיבי, כך גדלים הסיכויים למכור אותו ברווח גדול יותר. אנו מספקים ללקוחותינו שירות הערכת שווי עסק, במסגרתו נדאג למקסם מול הקונה האופציונאלי את שווי העסק שלך.

עסקים מכל תחום

אנו מתמחים בתחום נדל"ן עסקי עבור עסקים למכירה מכל תחום ותחום. בין אם העסק שלך הוא חנות, ובין אם משרד או מפעל, אנו נוכל לספק לך ליווי וייעוץ מקצועי על מנת שתצליח למכור אותו במחיר גבוה ובזמן קצר.

העסק שלך בידיים בטוחות

מכירת עסקים שהקמת בשתי ידיך יכולה להיות תהליך לא פשוט רגשית. המעורבות הרגשית עשויה לגרור קבלת החלטות אינה בהכרח נכונה. אנו כאן על מנת לאפשר לך מכירה משתלמת ומהירה, אשר מונעת מהשיקולים שיטיבו עמך ביותר. המטרה שלנו היא לאפשר לך להמשיך לעסוק בניהול העסק שלך, עד למציאת רוכש מתאים והשלמת העסקה.

גיוס אשראי

עסקים למכירה

הנהלת חשבונות

סגירת תפריט