מידע מקצועי

השאר פרטים או
התקשר 077-2304658
ונתאם פגישת יעוץ לא מחייבת ללא עלות

עסקים קטנים למכירה

•    מעוניין לרכוש עסק קטן? למכור עסק קיים?
•    רוצה לרכוש עסק קטן אך רווחי למדי?
•    מחפש הזדמנויות עסקיות שלא כדאי לפספס? (כל רחבי הארץ)


קבוצת אינסייט מתמחה בתיווך עסקי, בדגש על עסקים קטנים. ליווי עסקי מקצועי לאורך כל שלבי העסקה תוך התאמה מושלמת לצרכים שלך. דרכנו תוכל להחשף לאינספור עסקים קטנים שמחפשים רוכש רציני. הדרך להצלחה עסקית מתחילה כאן!

עסקים קטנים למכירה


אם תמיד חלמת להיות בעליו של עסק קטן, הרי שחלומך יכול להתגשם בתהליך אפקטיבי ובהקדם. עסק קטן יכול להיות חנות, משרד, גלריה, מוקד שירות או מכירה וכדומה. על מנת לחסוך לך זמן יקר ובכדי שתוכל לוודא שאכן ביצעת עסקה שתשתלם לך כלכלית, מומלץ להיעזר בחברה המנוסה ומיומנת בתיווך עסקי מסחרי.

צפה עכשיו במגוון עסקים למכירה

מידע עדכני אודות עסקים למכירה


בעלי עסקים רבים אינם נוהגים להציע את עסקיהם למכירה בלוחות המודעות. לא פעם אנשים מעוניינים בתהליך יותר פרטי ודיסקרטי. אנו בקבוצת אינסייט חולשים על מאגרי מידע רחבים ומקיפים, בהם מוצעים עסקים קטנים למכירה. מאגרי המידע שלנו מתעדכנים ברמה יומית, דבר המאפשר לנו לדעת תוך זמן קצר על קיום הזדמנויות עסקיות עבור לקוחותינו. אנו רואים זאת כאתגר אישי לספק ללקוחותינו את המידע הרלוונטי ביותר, בזמן הקצר ביותר, בכדי לסייע להם לממש עסקאות משתלמות כלכלית.

התאמת העסקה ללקוח


לא כל עסק המוצע למכירה מתאים לכל לקוח המעוניין לרכוש עסק. ישנה חשיבות גדולה לעריכת מיפוי קפדני של צרכי הלקוח, על מנת להצליח ולאתר עבורו את העסקה הנכונה. המומחים של חברת אינסייט בקיאים בשלב מיפוי צרכי לקוח, שלב אשר נעשה במטרה לייעל את תהליך איתור עסקים קטנים למכירה, באופן פרטני עבור כל לקוח.

בדיקות מעמיקות


כאשר גורמים המעוניינים למכור את העסק שלהם מפרסמים מידע אודותיו, מידע זה אינו בהכרח מהימן. מטבע הדברים, כאשר אדם מעוניין למכור את העסק שלו, הוא ירבה לציין את היתרונות ואת התועלות הכלכליות, ויתכן וימעטו לציין נתונים אחרים, אולי פחות טובים,  שעשויים להיות קריטיים לרוכש. במסגרת השירות שאנו בקבוצת אינסייט מספקים, אנו מבצעים בדיקות קפדניות אודות העסק, ואיננו מסתמכים רק על המידע שפורסם בגלוי. בתום התהליך יקבל הרוכש הערכת שווי מהימנה על בסיסה יוכל לקבל החלטה מושכלת באם לרכוש את העסק המוצע.

ליווי לכל אורך הדרך


תהליך רכישת עסק קטן עשוי להיות מורכב וסבוך לא פחות מתהליך רכישת עסק גדול. אנו בחברת אינסייט מספקים ללקוחותינו ליווי לכל אורך הדרך, לרכישת עסק קטן מכל סוג. פניה לגורם מקצועי אשר תייעל עבורך את התהליך, תספק לך מוטיב ביטחון, תחסוך לך זמן רב בהתעסקות בפרוצדורות, ותניב לך עסקה מושלמת לצרכיך.

הדרך לרכישה מתחילה כאן


אם החלטת כי את מעוניין לרכוש עסק, מומלץ מאוד שלא לנסות לעשות זאת ללא סיוע מקצועי. פניה אלינו תבטיח לך מקסימום שקט נפשי, בידיעה כי יש גורם מקצועי שעומד לרשותך, ובעל אינטרס לספק לך את העסקה הטובה ביותר.

גיוס אשראי

עסקים למכירה

הנהלת חשבונות

סגירת תפריט