הלוואות בערבות המדינה

•    מחפש הלוואה לעסק חדש? הלוואה לעסק ותיק?
•    שמעת על הלוואות בערבות מדינה אך לא ברור לך במה מדובר?
•    רוצה לקבל הלוואה מהירה בתנאים הכי טובים שיש? (הלימוזינה של עולם ההלוואות)


קבוצת אינסייט מתמחה בגיוס הלוואות בערבות מדינה, בהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח. זה בכלל לא משנה אם מדובר בעסק חדש (הליך מזורז) או עסק ותיק. אצלנו כל עסק מקבל תשומת לב אישית וליווי מלא עד לגיוס האשראי. אין הלוואה יותר אטרקטיבית מאשר הלוואה בערבות מדינה!

הלוואות בערבות מדינה לעסק מכל סוג


יזמים רבים חולמים להקים עסק. חלק מהם עושים זאת באמצעות מימון הקיים בידם. אחרים נמנעים מהקמת העסק בגלל קושי בהשגת מקורות מימון. אם תמיד רצית להקים עסק ונמנעת בגלל שלא היה לך מקור מימון, או לחליפין המימון שבידך אינו מספיק לך לפעילות העסק, דע כי יש עבורך פתרון. הלוואות בערבות מדינה מסייעות ליזמים רבים לצאת לדרך בעסק חדש, ולבעלי עסקים רבים מסייעות להצליח ולהרחיב פעילות העסק. הלוואות אלו הן תחליף להלוואה מהבנק, אשר בהרבה מאוד פעמים לא מאושרת לבעלי עסקים המתקשים להציג ערבויות ובטוחות.

כיצד קורה שמדי שנה 80% מהבקשות שמוגשות נפסלות? (הזוי) לחץ כאן
למה לעבוד דווקא איתנו? אודות "קבוצת אינסייט"

מהן בעצם הלוואות בערבות מדינה?


הלוואות בערבות מדינההלוואה בערבות מדינה הן הלוואות אשר ערבים להן בנקים אשר זכו במכרז בנושא. הלוואות אלו ניתנות על ידי קרנות שונות, והן מסייעות לבעלי עסקים רבים בשלבים שונים של העסק. ניתן לקבל הלוואות בערבות מדינה לשם הקמת העסק, לשם התנהלות שוטפת ולשם התרחבות לאפיקי פעילות נוספים. הלוואות אלו מתאפשרות בכמה מסלולים. מסלול אחד הוא מסלול להקמת עסק חדש, מסלול שני הינו מסלול השקעה ומסלול שלישי הינו מסלול הון חוזר. בכל אחד מהמסלולים נדרש להציג מסמכים פיננסים ולהגיש בקשה בפורמט הנכון. אנו בקבוצת אינסייט נוכל להציג בפניך את האפשרויות לקבלת הלוואה בערבות מדינה, ונבצע בעבורך את שלביו השונים של התהליך.

הלוואה בערבות מדינה – יתרונות


בשונה מהלוואה מהבנק באופן ישיר, אשר לוקח המון זמן ובירוקרטיה על מנת להשיג אישור עבורה, הלוואות בערבות מדינה ניתנות בתהליך יחסית קצר ונוח. כמו כן, הלוואות אילו אינן דורשות מהיזם או בעל העסק להציג ערבויות בגובה ההלוואה כולה. לרוב הלוואה בערבות מדינה דורשת הצגת ערבויות בגובה עשרים וחמישה אחוז מההלוואה בלבד. הלוואה זו מסייעת לכל בעלי העסקים אשר נדחו על ידי הבנקים מסיבות שונות ומגוונות.

כיצד מקבלים הלוואה בערבות מדינה


בכדי להצליח ולקבל הלוואה בערבות המדינה צריך לעמוד בתנאים המציבות הקרנות השונות המספקות הלוואה מסוג זה. ראשית על העסק להיות רשום כעסק פטור, מורשה או חברה בע"מ. על בעל העסק להציג מסמכים המעידים על כך שאינו חייב כספים לרשויות המס, לא מצוי בתהליכים משפטיים, חשבונותיו אינם מעוקלים, ואינו מחזיק חשבונות בעלי חוב. לשם קבלת הלוואה מסוג זה יש לפנות בצורה מסודרת לאחת הקרנות המספקות הלוואה. אנו, צוות המומחים של קבוצת אינסייט מסייעים לבעלי עסקים בפניה לקרנות אלו, בכדי לאפשר להם להשיג את ההלוואה לה הם זקוקים.

חשוב לדעת!

רבים מאיתנו חולמים על הקמת עסק לאורך שנים רבות עד שבסופו של דבר הם מגשימים את החלום הזה. עם זאת, כאשר עסקים קטנים מתחילים לעבוד הרבה פעמים קורה שאנחנו מגלים את הקושי, בין אם זה קושי בתזרים המזומנים ובין אם זה קושי בהשקעה בפרויקטים מסוימים. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם לא יודעים איך לקדם את העסק שלכם? זקוקים לעזרה כלכלית ולא יודעים לאיפה לפנות? אם כך, בהחלט כדאי שתיקחו בחשבון את האפשרות של הלוואות בערבות מדינה. הלוואות כאלה הרבה יותר טובות בדרך כלל מהלוואות אחרות שכן הן מיועדות לכל סוגי וגדלי העסקים. זה אומר שזה לא משנה אם יש לכם חברה גדולה או עסק קטן, כי בכל מקרה תוכלו כנראה לקבל את האישור להלוואה, אז למה שלא תנסו זאת?

מדוע כדאי לקחת הלוואה לטובת העסק?

לכאורה, כאשר אנחנו חושבים על הלוואות אנחנו חושבים על מצב כלכלי לא טוב, שכן אם אנחנו זקוקים להלוואה זה אומר שאין לנו יציבות כלכלית. עם זאת, כאשר מדברים על הלוואות בערבות מדינה מדברים על הלוואות שמטרתן להשקיע בעסק, ולהשקיע בעסק זה אומר צמיחה. לכן, בין אם אתם רוצים להשקיע בבית הקפה שאתם מנהלים, במשרד עורכי הדין שלכם או בכל עסק אחר – הרי שהלוואה זו הדרך הטובה ביותר. אין סיבה לדחות את העניין כי ככל שתתחילו להשקיע מהר יותר בעסק כך תוכלו מהר יותר להגדיל אותו ולהרוויח יותר.

קבלת ייעוץ מהמומחים בתחום.

בין אם אתם חושבים היום על הלוואות בערבות מדינה ובין אם אתם חושבים על הלוואות מסוגים אחרים, כדאי יהי להתייעץ עם מי שמבין בתחום. העניין הוא שכאשר לוקחים הלוואה צריך לקחת בחשבון לא רק את הסכום המקסימלי שתוכלו לקבל אלא כדאי גם להתייחס לשאלת ההחזר. כל הלוואה בסופו של דבר צריך להחזיר ולכן חשוב כל כך לחתום על משהו שתוכלו לעמוד בו. אתם תראו שייעוץ מהמומחים בתחום יוכל לא רק לסייע לכם להימנע מטעויות אלא גם יעזור לכם לזרז את התהליכים עד שתקבלו את הסכום הדרוש לכם. 


יש לך שאלה נוספת? משהו לא ברור? צור קשר לקבל ייעוץ ראשוני חינם


 
מנורת ישראל