גיוס אשראי

גיוס אשראי לעסקים


•    מחפש הלוואה עבור עסק חדש? הלוואה באישור מהיר?
•    מעוניין לקבל אשראי בנקאי לצורך הרחבת פעילות של עסק קיים?
•    רוצה לקבל הלוואה מהירה משתלמות במיוחד? הלוואה בערבות מדינה?

קבוצת אינסייט מתמחה בגיוסי אשראי לעסקים קטנים וגדולים, בהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח. זה לא משנה אם מדובר בעסק חדש או עסק ותיק, דרכנו תוכל לגייס אשראי בתנאים הכי טובים שיש. הדרך להצלחה עסקית מתחילה כאן!

גיוס אשראי לעסק – עסקים צריכים אשראי כמו אויר לנשימה

עסקים מכל סוג נעזרים באשראי לטובת הקמה, התנהלות שוטפת או התרחבות. גיוסי אשראי לעסקים מאפשר לעסקים להמשיך ולהתנהל בשוטף ו/ או להתרחב לתחומי פעילות חדשים. ישנם מקורות שונים מהם ניתן לגייס אשראי, ויש לדעת כיצד נכון לפנות אליהם, על מנת להגדיל את הסיכויים להצליח במשימת הגיוס. צוות קבוצת אינסייט כולל אנשי מקצוע, יוצאי הבנקים המובילים, ואנו מומחים בתהליך גיוס אשראי לעסקים בתנאים משתלמים ללקוח. פניה אלינו תבטיח לך עבודה מקצועית ופתרון אשראי משתלם בזמן קצר ביותר.

מקורות גיוס אשראי

אשראי ניתן לגייס מכמה וכמה מקורות. בעבר נהוג היה לפנות אך ורק לבנקים המובילים, ואילו היום קיימות אלטרנטיבות נוספות, המעניקות לעסקים הזקוקים לכך אשראי חוץ בנקאי. אנו נבחן את האפשרויות השונות, ונפעל לטובת השגת מקור המימון המשתלם ביותר עבורך.

גיוס אשראי בנקאי

כאמור הבנקים מהווים את אחד ממקורות האשראי עבור עסקים. בכדי להצליח ולהשיג אשראי מהבנק יש להכיר לעומק את שיטת העבודה מולו. חוסר ידע והבנה של התהליך עשוי לגרום לכך שמשימת גיוס האשראי לעסקים תסתיים בכישלון. לכל בנק תהליך שונה לצורך גיוס אשראי וחשוב לדעת כיצד לפעול מול הבנק לאורך השלבים השונים של גיוס האשראי. לשם קבלת אשראי מהבנק יש להגיע עם תכנית עסקית ופיננסית, המציגה את החוזקות של העסק, את השוק התחרותי שלו, ואת היעדים לתקופה הבאה. אנו מסייעים ללקוחות רבים בתהליך גיוס אשראי, ופועלים מול הבנק באופן שיגדיל משמעותית את הסיכויים להצליח בתהליך. אנו נשיג עבורך הצעות מהבנקים השונים ונבצע משא ומתן לשיפור התנאים המוצעים.

אשראי חוץ בנקאי

כיום יש לא מעט אלטרנטיבות מימון לעסקים שאינן הבנקים. גיוס אשראי לעסקים נעשה גם מול קרנות פרטיות וקרנות ממשלתיות אשר מעניקות אשראי לעסקים. לקרנות אלו יתרונות וחסרונות בהשוואה לגיוס של אשראי מהבנק. לרוב התהליך מולן יהיה מזורז, ויאפשר קבלת אשראי בתנאים נוחים. אנו נבחן את האלטרנטיבות השונות באמצעותן ניתן לגייס אשראי ונאפשר לך לבחור מבין ההצעות את המשתלמת ביותר.

הדרך ליעל את התהליך

כל אחד יכול לנסות ולגייס הלוואות לעסקים בכוחות עצמו, אך חשוב לדעת שמדובר בתהליך ארוך ולעיתים אף מיגע. כמו כן כאשר פועלים לטובת גיוס אשראי לעסקים באופן עצמאי, לא פעם מסתיים ניסיון זה בחוסר הצלחה. הן הבנקים והן קרנות חוץ בנקאיות ממאנות לתת אשראי לעסקים בפעמים רבות. לנו יש את הניסיון והידע אשר מאפשרים לנו להשיג אשראי ללקוחותינו בתהליך מהיר שיחסוך לך גם זמן וגם כסף.

חשוב לדעת!

מחלקת גיוסי האשראי של קבוצת אינסייט תשרת אותך נאמנה ותקצר לך משמעותית את הזמן שנדרש עד לקבלת ההלוואה, וכמובן שתחסוך לך כסף רב בעצם מיצוי פוטנציאל התנאים הנוחים שאתה מקבל. זה חיוני ומשמעותי לכל עסק קטן ובינוני, המשווע למזומנים פנויים ונזילות כלכלית לטובת כל פעולה עסקית באשר היא. גם אם קיבלתם כבר הצעה מאחד הגופים והיא נראית לכם משתלמת, אל תסגרו דבר לפני שתבדקו מה יש לנו להציע.

גיוס אשראי

השאר פרטים או
התקשר 072-3718936
ונתאם פגישת יעוץ לא מחייבת ללא עלות