מידע מקצועי

השאר פרטים או
התקשר 072-3718936
ונתאם פגישת יעוץ לא מחייבת ללא עלות

גיוס השקעה

גיוס השקעה למיזם מהווה שלב חשוב בדרך למימוש הרעיון, החזון והמטרות של החברה. היזם העומד מאחורי החברה חייב לוודא כי יש בידיו את הכספים והמשאבים הדרושים למימוש כל השלבים והמרכיבים החיוניים להצעדת המיזם קדימה הכוללים פיתוח, שיווק ומכירה. גיוס השקעה לסטארט אפים היא משימה מורכבת ודורשת שכנוע יעיל ומיטבי של המשקיעים הפוטנציאליים לגבי כדאיות ורווחיות השקעתם.

דרכים לגיוס משקיעים

המעגל הקרוב

הדרכים לגיוס השקעה הינן מגוונות, כאשר בשלב הראשוני בו ההון הדרוש הינו קטן באופן יחסי ובהחלט ניתן ואף מומלץ לגייס כספים בעזרת מכרים, חברים ומשפחה. שלבי הפיתוח המוקדמים יכולים להתבסס על השקעות קטנות ולכן הגישה הקלה והזמינה ביותר היא המעגל הקרוב ביותר אליכם.

משקיעים פרטיים (Angels)

אולם, לא ניתן להתבסס על רצון לעזור מצד בני משפחה וחברים ולכן יש לפנות לאפיקים נוספים. בשוק ישנם בעלי הון רבים המחפשים אחר הזדמנויות להשקעה במיזמים שונים. אל אותם המשקיעים ניתן להגיע באמצעות מגוון ערוצים דוגמת רשתות חברתיות, רשימות אינטרנטיות או מתווכים. טרם אתם מגייסים משקיע, חשוב לבצע בדיקה ומחקר לגבי הסכום הדרוש לכם וכן מהם אפיקי ההשקעה הרלוונטיים והמעניינים את אותו המשקיע.

קרנות הון סיכון

השקעה של קרנות הון סיכון מתאימה לשלבים מתקדמים יותר של פיתוח המוצר. רובן של קרנות ההון סיכון אינן משקיעות בשלבי הוכחת התכנות מוקדמים. אפיק זה אפשרי כאשר בידכם מוצר קיים ומוכן והחלה מכירתו הראשונית בשוק.

גיוס המונים

במידה ובידכם אבטיפוס של המוצר ואתם מחזיקים בתכנית עסקית מסודרת ומפורטת, הרי שניתן להסתייע בפלטפורמות של גיוס המונים המתמחות בגיוס כסף מציבור הצרכנים הרחב כעת, בעוד את המוצר יספקו ללקוחות לאחר השלמת שלב הפיתוח.

תהליך גיוס השקעה הינו קריטי להמשך פיתוח המיזם שלכם. קבלת ייעוץ וליווי מקצועי תאפשר לכם להגדיל את סיכויי ההשקעה בכם ואת מידת ההתעניינות וזאת החל משלב הרעיון, דרך בניית תכנית עסקית מפורטת ועד לפגישות פנים אל פנים עם משקיעים פוטנציאליים.

קבוצת insight  מתחמה בתיווך עסקי, פיתוח רשתי וגיוס אשראי.
במאגרנו עשרות הזדמנויות עסקיות, עסקים למכירה וזכיינות בתחומי פעילות מגוונים לצד מאגר רוכשים איכותיים.

גיוס אשראי

עסקים למכירה

הנהלת חשבונות