הלוואה לפתיחת עסק

גיוס אשראי לעסקים

•    מחפש הלוואה לפתיחת עסק? באישור מהיר?
•    מעוניין לקבל ליווי מקצועי? הדרכה שחוסכת הרבה זמן וכסף?
•    רוצה לקבל הלוואה בתנאים סופר אטרקטיביים?

קבוצת אינסייט מתמחה בגיוס הלוואה לפתיחת עסק, בהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח. זה לא משנה אם מדובר בעסק קטן (הליך מזורז) או גדול. דרכנו תוכל לגייס הלוואה לפתיחת עסק בתנאים הכי טובים שיש. הדרך להצלחה עסקית מתחילה כאן!

אתגרים בפתיחת עסק

הקמה של עסק חדש טומנת בחובה לא מעט אתגרים, בין אם מדובר על עסק קטן ובין אם מדובר על עסק גדול. אחד האתגרים המשמעותיים אשר כל יזם המעוניין לפתוח עסק נתקל בהם הוא אתגר השגת מימון לעסק. ללא מימון קשה מאוד לפתוח עסק חדש, ומעטים הם היזמים אשר יש בידם מראש את המימון הדרוש. לפיכך מרבית בעלי העסקים מוצאים את עצמם תרים אחר מקור מימון, שיספק להם הלוואה לפתיחת עסק.

מהי הלוואה בערבות מדינה? (תנאים אופטימליים) לחץ כאן
כיצד מגייסים כסף מהבנק? לחץ להסבר

מקורות מימון לעסקים בהקמה

בארץ קיימים כמה מקורות מימון להשגת הלוואות לפתיחת עסק. לא מעט בעלי עסקים אינם אפילו מודעים לכך שקיימות הזדמנויות עבורם בתחום ההלוואות.
בין אם מדובר על פניה לגוף פיננסי בנקאי ובין אם מדובר על פניה לגוף פיננסי חוץ בנקאי, צריך לדעת כיצד לעשות זאת. אנו בקבוצת אינסייט מומחים בהשגת הלוואות לפתיחת עסק.
אנו נדאג להציג בפניך את כלל האפשרויות להשגת מימון אשר עומדות בפניך, נכין את כל המסמכים הדרושים, נפנה עבורך לגופים השונים ונבצע עבורך את המשא ומתן עד להשגת ההלוואה הנכספת.

מימון לרכב חברה  

עסקים רבים, נדרשים לרכוש/להשכיר צי רכבים על מנת לבצע את הפעילות העסקית השוטפת. זה לא משנה מדובר בחברה גדולה או בחברה של 4-5 אנשים, כיום צריך כלי רכב כדי לשנע סחורה, מוצרים ומשלוחים. בין השאר, אנו מלווים עסקים בנושא של מימון לרכב חדש, ליסינג מימון או מימון לרכב יד שניה. מימון לרכב מאפשר לבעל העסק לקבל רכב איכותי באופן מיידי, תוך פריסת התשלום על גבי תקופה ארוכה. נשמח לייעץ בנושא.

הלוואה לפתיחת עסק מהבנק

אחד המקורות המובילים להשגת הלוואה לשם פתיחת עסק הוא הבנק. הבנקים אמנם מציעים הלוואות לפתיחת עסק בתנאים נוחים, אך בפעמים רבות, וזאת לאור חוסר הניסיון של בעלי עסקים חדשים, מסרבים לספק הלוואה. בכדי להגדיל את סיכוייך להשיג הלוואה מהבנק בתנאים נוחים, מומלץ לפנות אליהם בעזרת גוף מקצועי. חשוב לדעת כי ברגע שהבנק מסרב לספק הלוואה, קשה מאוד לשנות את החלטתו. לפיכך לא מומלץ להסתכן ולפנות באופן עצמאי אל הבנק, וכדאי מראש לעשות זאת בצורה מקצועית ובאמצעות גורם מקצועי.

הלוואות מקרנות מדינה

מקור נוסף אשר מספק הלוואות לפתיחת עסק הינן קרנות בערבות מדינה. קרנות אלו מספקות הלוואות לעסקים חדשים, לצד הלוואות לעסקים קיימים.
במרבית המקרים גובה ההלוואות הניתנות על ידי גופים אלו לא יהיו גבוהות במיוחד, אך ברוב הפעמים מדובר על סכומים המאפשרים לעסק לצאת לדרך.
היתרון הגדול בהלוואות בערבות מדינה הוא בכך שבכדי לקבל אותן לא צריך להציג ערבויות או ביטחונות בסך כל גובה ההלוואה, ויש להציג ערבויות רק בגין 25% מסכום ההלוואה.
אנו בקבוצת אינסייט מכירים לעומק את כל הקרנות המספקות הלוואה לפתיחת עסק, ונוכל לפנות אל כולן בכדי להציג בפניך את כלל האפשרויות הקיימות עבורך.

חיסכון של זמן וכסף

תהליך גיוס הלוואה יכול לגזול ממך זמן רב.
אנו כאן על מנת לאפשר לך להמשיך ולעסוק בתחום בו אתה מתמחה, ולהסיר ממך את העול הכרוך במציאת הלוואה עבור העסק שלך.

ראו גם: עסקים למכירה | אשראי עסקי | עסקים קטנים למכירה

מיזוגים ורכישות

עסקים למכירה

גיוס אשראי

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות