מידע מקצועי

השאר פרטים או
התקשר 072-3718936
ונתאם פגישת יעוץ לא מחייבת ללא עלות

הלוואות בערבות מדינה - מידע נחוץ

הלוואות בערבות מדינה


וודאי שמעתם את המושג הלוואות בערבות מדינה אך אף פעם לא ממש הבנתם מה זה, מה מטרתו והאם אתם בכלל צריכים שירות כזה. הלוואות בערבות מדינה ניתנת על ידי קרן ההלוואות לעסקים קטנים ובינוניים והיא למעשה קרן סיוע ממשלתי הפועל מתחילת שנות ה 2000. 

למי מיועדת הלוואה בערבות מדינה?

הלוואות בערבות מדינה מיועדות לבעלי עסקים קיימים הרוצים להשקיע בעסק הקיים שלהם או לבעלי עסקים עתידיים המעוניינים להקים עסק ואין להם את ההון הנדרש על מנת להגשים את חזונם. בעלי עסק בדרך כלל יצטרכו להשקיע הון אישי של לכל הפחות עשרים אחוזים מכל סך ההשקעה אותם רוצים להשקיע בעסק ומן הסתם סכום ההשקעה לא יעלה על שמונים אחוזים מכל ההשקעה.

 גיוס אשראי – תקופת האשראי


תקופת האשראי הניתנת לעסקים הנעזרים בהלוואות בערבות מדינה היא לפחות תקופה של שנה אחת עד תקופה של חמש שנים. בהינתן תקופה של דחייה של עד שישה חודשים על החזר תשלומי הקרן. 

הלוואות בערבות מדינה  – ביטחונות


מדינת ישראל מעניקה בטחונות בגובה של בין שישים אחוזים ל – שמונים וחמישה אחוזים והעסק המקבל את הלוואה אמור להעמיד את הביטחונות הבאים: כשמדובר בסוג עסק מסוג עסק בהקמה סכום ההלוואה המקסימלי הינו עד חצי מיליון ש"ח ושיעור הביטחונות המקסימלי הנדרש מהלווה הינו עשרה אחוזים לשלוש מאות אלף ש"ח הראשונים ועשרים וחמישה אחוזים ליתרת ההלוואה. כשמדובר בעסק קטן בעל מחזור של עד  שישה ורבע מילון ש"ח , סכום ההלוואה המקסימלי הינו חצי מיליון ש"ח ושיעור הביטחונות המקסימלי הנדרש הינו עומד על עשרים וחמישה אחוזים. 

הלוואות לעסקים קטנים


לגבי עסק קטן שמחזור עסקיו הינו למעלה משישה ורבע מיליון ש"ח , סכום ההלוואה המקסימלי הינו כשמונה אחוזים ממחזור מכירותיו וגם כאן אנחנו מדברים על עשרים וחמישה אחוזים שיעור בטחונות. בעסק המוגדר בינוני גם כאן סכום ההלוואה המקסימלי הינו שמונה אחוזים ממחזור מכירותיו ושיעור הביטחונות גם כן עומד על עשרים וחמישה אחוזים וכשמדובר בעסק יצואן סכום ההלוואה המקסימלי הינו שנים עשר אחוזים ממחזור מכירותיו וכן, גם כאן אנחנו מדברים על עשרים וחמישה אחוזים שיעור בטחונות. 

 מעוניין בשירותי הלוואות בערבות מדינה? מוזמן ללחוץ כאן לפרטים נוספים!       
 

גיוס אשראי

עסקים למכירה

הנהלת חשבונות