מידע מקצועי

השאר פרטים או
התקשר 072-3718936
ונתאם פגישת יעוץ לא מחייבת ללא עלות

הלוואות בערבות מדינה - עם סיכויי הצלחה מעולים!

  • כיצד קורה שעסקים נהדרים לא מצליחים לקבל הלוואה בערבות מדינה?
  • למה זה קורה? מה הסיבה לפסילה?
  • איך ניתן להגדיל את הסיכוי שלך לקבל הלוואה? (בצורה דרמטית)


גיוס הלוואות בערבות מדינה זו המומחיות שלנו! יש הרבה גופים פיננסיים שמתיימרים להשיג עבורך הלוואה בערבות מדינה, אך אף חברה לא מספקת את השירות שלנו. המוטו שלנו הוא להגיש פחות בקשות מדי חודש, אך להקפיץ בצורה דרמטית את סיכויי האישור של ההלוואה. הקפדה על כל הפרטים הקטנים של הבקשה + ליווי צמוד של הלקוח הם שעושים את ההבדל. ברגע שתקבל את ההלוואה שלך תבין עד כמה חסכוני ומשתלם השירות שלנו.

הלוואות בערבות מדינה – אין יותר טוב מזה

כיום יש בשוק מגוון "הלוואות לעסקים": הלוואות בנקאיות, מסגרות אשראי מוגדלות, הלוואות גישור, ניכיון צ´קים, הלוואות חוץ בנקאיות מגופים מוסדיים, משכון נכסים, הלוואות מקרנות השתלמות ועוד. אולם אין כלי אשראי משתלם כמו הלוואות בערבות מדינה. מדובר באשראי זול במיוחד, תוך התאמה מושלמת לצרכים שלך וליכולת ההחזר שלך. בעל עסק שמקבל הלוואה מסוג זה, מגדיל באופן משמעותי את היכולת שלו לשרוד במציאות הכלכלית הנוכחית.

>> גם עסקים חדשים יכולים לקבל הלוואה בערבות מדינה – לחץ כאן

מי יכול לקבל הלוואה בערבות מדינה?

כיום, מגוון עסקים יכולים לקבל הלוואות בערבות מדינה, כל עוד הכסף מיועד להשקעה בעסק בצורה שנועדה להגדיל את הפעילות ולהתרחב. מה שכן, זה עדיין לא אמור שבפועל תאושר לך הלוואה. שכן, יש מספר "מוקשים" בתהליך הגשת הבקשה, ולכן יש לתכנן אותה בצורה מקופדת ונכונה. כך למשל הרבה מאד בקשות להלוואות מסוג זה, נדחות ע"י הקרן בערבות מדינה בשל סיבות טכניות ולא כלכליות. על כן מומלץ מאד להגיש את הבקשה עם ליווי מקצועי, גוף עם ניסיון מוכח בתחום.

זהירות – יש חברות שמגישות מאות בקשות מדי חודש

שים לב, יש חברות במשק, שמגישות עבור לקוחות שלהן מאות בקשות מדי חודש לקבלת הלוואה בערבות מדינה. העניין הוא שברגע שמגיעים כל כך הרבה בקשות, איכות הבקשות יורדת והסיכוי שבקשות אלו יאושרו צונח. אצלנו זה פשוט לא יכול לקרות. אנו מספקים שירות "בוטיק" למספר מצומצם של חברות, הכולל ליווי צמוד עד לקבלת ההלוואה. יש הבדל אדיר אם מי שמטפל בך הוא איש מכירות זוטר או כלכלן מנוסה (בד"כ יוצא המערכת הבנקאית), שעובר על כל פרט קטן בהצעה ומתקן מה שצריך במידת הצורך.

אנחנו בקשר ישיר עם הקרן בערבות מדינה

חשוב להדגיש, אנחנו בקשר קרוב ואישי מול עובדי הקרן בערבות מדינה. אנחנו יודעים מראש על מה "נופלות" רוב הבקשות ויודעים על מה חשוב לשים לב. אם נוסיף לזה את הוותק הרבה של הצוות שלנו מקבלים שירות ייחודי ומשתלם במיוחד. לכן גם יש לנו אפשרות להעריך מראש את סיכויי ההצלחה של כל בקשה. אם יש פגם בבקשה שלך, נדאג להכניס את השיפורים הדרושים והתוספות – כדי להבטיח שתקבל את ההלוואה שלך.

יש לקוחות שלעולם לא יקבלו הלוואה בערבות מדינה

הלוואות בערבות מדינה הן הלוואות סופר משתלמות, ועדיין לא כל אחד זכאי לקבלן. ברגע שנקבל ממך מידע עדכני אודות הפעילות העסקית, נוכל לספק לך הערכה מהירה של סיכויי ההצלחה של הבקשה. יש עסקים שאין להם סיכוי לקבל הלוואה בערבות מדינה (ולכן חבל להוציא כסף מיותר על הבקשה), ויש עסקים שעם ייעוץ מתאים יוכלו לקבלה הלוואה בתנאים נהדרים.

פגישות אישיות, הכנה, מעקב צמוד

אחד הפרמטרים המשמעותיים ביותר לקבלת הלוואה בערבות מדינה, הוא ההכנה שקיבל הלקוח לפני הבדיקה מול נציג הקרן. הרי אחרי ששולחים לקרן בערבות מדינה את הבקשה ואת פרטי העסק, מתבצעת בדיקה ישירה של הנתונים מול בעל העסק + ראיון עומק. אם תגיע ללא הכנה, כנראה תיפול בשלב הזה. הדרך היחידה לעבור היא להתכונן לכל השאלות הצפויות, כולל ביצוע סימולציות במידת הצורך. ליווי אישי "1 על 1" עד להשגת ההלוואה.

יש בשוק רשלנות מקוממת – שפוגעת בך מאד!

יש עסקים שמגיע להם לקבל הלוואה בערבות מדינה (פשוט מגיע להם) – ועדיין הם נפסלים! איך זה יתכן? בגלל רשלנות. כאמור, חלק גדול מהבקשות לקבלת הלוואה בערבות מדינה, נדחות בשל סיבות טכניות ולא בשל סיבות כלכליות. יש חברות שמחסירות מסמכים חשובים, יש חברות מספקות מספרים לא מדויקים או לא מאומתים. יש חברות ייעוץ שמבלבלות בין המסמכים של חברות שונות ויש הצעות שבכלל לא סווגו בצורה נכונה לפי סוג הפעילות. מציאות עגומה זו, הביא את אחוז הפסילות הארצי לכדי 80%! פשוט מטורף. כאמור, אצלנו זה פשוט לא יכול לקרות. כל בקשה מטופלת בצורה סופר יעילה וסופר מקצועית.

תן לנו להתאמץ עבורך

גם אם המסלול לקבלת הלוואה בערבות מדינה נראה לך ארוך ומייגע, ממש לא כדאי לך לוותר על האופציה הזו. בפועל הדברים לא כל כך מסובכים וקבלת הלוואה יכול להקפיץ את העסק שלך קדימה בצורה מסחררת. אל תשכח, זו המומחיות שלנו ואנחנו גאים בה! איתנו תוכל להגדיר את סיכויי ההצלחה שלך במאות אחוזים ולקבל הלוואה בתנאים פשוט נהדרים!

גיוס אשראי

עסקים למכירה

הנהלת חשבונות