מידע מקצועי

השאר פרטים או
התקשר 072-3718936
ונתאם פגישת יעוץ לא מחייבת ללא עלות

הלוואות לעסקים חדשים

•    מחפש הלוואה לעסק חדש? הלוואה באישור מהיר?
•    מעוניין לקבל ליווי מקצועי שחוסך הרבה זמן וכסף?
•    רוצה לקבל הלוואה עסקית בתנאים אטרקטיביים במיוחד?


קבוצת אינסייט מתמחה בגיוס הלוואות לעסקים חדשים, בהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח. זה לא משנה אם מדובר ב30,000 ש"ח או ב500,000 ש"ח. דרכנו תוכל לגייס הלוואה לעסק חדש בתנאים הכי טובים שיש. הדרך להצלחה עסקית מתחילה כאן!

התחלה מרגשת עם אתגרים גדולים

הקמה של עסק חדש היא דבר מאוד מרגש. סוף סוף החלטת להגשים את חלומך ולהיות בעל עסק עצמאי. לצד ההתרגשות ישנם כמה אתגרים גדולים בתהליך, ואחד האתגרים המרכזיים הוא השגת מקור מימון. מרבית היזמים המחליטים להקים עסק חדש פונים לגופים פיננסים שונים במטרה לקבל הלוואה לעסק חדש. הרבה מהם נתקלים בסירוב, ולא מצליחים להגשים את חלומם. אם אתה רוצה להיות בטוח שתצליח לקבל הלוואה לעסק שלך, מומלץ כי תפנה לחברה מקצועית, כמו קבוצת אינסייט, הפועלת להשגת הלוואות לעסקים חדשים, בכדי להגדיל את סיכוייך להצליח להגשים את חלומך.

כמה כסף יסכים לתת הבנק? לחץ כאן
מהי הלוואה בערבות מדינה לעסקים חדשים? שווה להכיר

כיצד לוקחים הלוואה לעסק חדש?


אפשר להשיג הלוואה לעסקים חדשים ממקורות מימון שונים. המקור הנפוץ והמרכזי הוא הבנקים. הבנקים השונים מעניקים הלוואה לעסקים חדשים בתנאים משופרים, זאת כמובן אם מצליחים לקבל מהם אישור על ההלוואה. לא פעם קורים מצבים בהם הבנקים מבקשים מיזמים להציג ערבויות ובטחונות אשר לא מצויות בידיהם. נושא זה גורם לכך שבעלי עסקים רבים פונים אל גופים פיננסים חוץ בנקאיים. בארץ מצויים לא מעט גופים חוץ בנקאיים המספקים הלוואה לעסק חדש. היתרון בפניה לגופים אלו הוא בכך שהבירוקרטיה מולם הרבה יותר פשוטה בהשוואה לזו הנדרשת מול הבנק. חיסרון בפניה לגופים אלו הוא בכך שלרוב הריביות על ההלוואה יהיו גבוהות יותר. אנו בקבוצת אינסייט נדאג לפעול עבורך גם מול הבנקים וגם מול הגופים החוץ בנקאיים המספקים הלוואות לעסקים חדשים, ונאפשר לך לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורך.

מה גובה ההלוואה שמומלץ לקחת?

כמעט כל עסק חדש זקוק להלוואה לשם הקמתו, וגובה ההלוואה שונה מעסק לעסק. יש לזכור כי הלוואות גם צריך להחזיר, ולכן לא מומלץ להתפתות ולקחת הלוואה בסכומים שיקשו על העסק להתקיים. כאשר לוקחים הלוואה יש לעמוד בתנאי ההחזר החודשיים, אשר מחושבים בהתאם למסלול ההלוואה שנקבע מול הגוף שמספק הלוואות לעסקים חדשים. היועצים המו מחים של קבוצת אינסייט יסיעו לך לחשב את גובה ההלוואה לה אתה זקוק, בהתאם ליכולת ההחזר החודשית שלך.

תן לנו לעזור לך

הקמה של עסק חדש כרוכה במשימות רבות. בארץ בעלי עסקים רבים נכשלים עוד לפני שהם מוקמים, כתוצאה מחוסר יכולת לגייס הלוואה לפתיחת העסק. אנחנו בקבוצת אינסייט כאן בכדי לוודא שלא תהיה עוד אחד מבעלי עסקים אלו, אשר נאלצו לוותר על חלומם. המומחים שלנו בקיאים בתהליכי גיוס הלוואה לעסקים חדשים ואנו נפעל לצידך לכל אורך הדרך.

גיוס אשראי

עסקים למכירה

הנהלת חשבונות