מידע מקצועי

השאר פרטים או
התקשר 072-3718936
ונתאם פגישת יעוץ לא מחייבת ללא עלות

הלוואות לעסקים קטנים

•    מחפש הלוואה לעסק קטן? עסק בשלבי הקמה?
•    מתלבט איזו סכום לקחת? חושש שהבנק לא יתן אישור?
•    רוצה לקבל ייעוץ סופר מקצועי? הלוואה מהירה בתנאים אופטימליים?

קבוצת אינסייט מתמחה בגיוס הלוואות לעסקים קטנים, בהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח. אין זה משנה אם מדובר בעסק חדש או ותיק. הניסיון שלנו והקשרים בבנקים יסייעו לך לגייס הלוואה מהירה בתנאים הכי טובים שיש. הדרך להצלחה עסקית מתחילה כאן!

מה ההגדרה של עסק קטן?

עסק קטן הינו עסק אשר המחזור השנתי שלו עומד על מקסימום עשרים וחמישה מיליון שקלים. בפועל, רוב העסקים הקטנים הינם בעלי מחזור שנתי הרבה יותר נמוך. עבור עסקים קטנים הלוואות הן עניין שבשגרה. לא פעם מושקע כלל הכסף בהקמת העסק, ולא נותר תזרים מזומנים בכדי שהעסק יוכל להמשיך ולהתקיים.

עסקים "פגיעים יותר"

עסקים קטנים שונים מעסקים גדולים בכך שהשינויים הפיננסים משפיעים עליהם בצורה קשה יותר. הגופים הפיננסים המספקים הלוואות לעסקים מודעים לכך, ולפיכך הרבה פעמים בעל עסק קטן נתקל בסירוב כאשר הוא מנסה לגייס הלוואה לעסק. אנו בקבוצת אינסייט כאן על מנת לוודא שתצליח לגייס הלוואה לעסקים קטנים, ואנו נפעל במלוא מרצנו עד להשגת הלוואה בתנאים הטובים ביותר עבורך.

למה שהבנק יתן לי הלוואה? לחץ כאן
מהי הלוואה בערבות מדינה? לחץ להסבר

סוגי הלוואות לעסקים קטנים

יש לא מעט אופציות בשוק להשגת הלוואה לעסקים קטנים, חלקן טובות יותר וחלקן פחות. לא כל הגופים מעניקים הלוואות בתנאים שמאפשרים לעסק להמשיך ולהתנהל בצורה טובה. לפני שלוקחים הלוואה יש כמה נקודות שחשוב לשים אליהן לב. קודם כל חשוב לבדוק מה גובה הריבית והאם מדובר על ריבית אשר צמודה למדד, ריבית קבועה או ריבית משתנה. לאחר מכן יש לבדוק מה גובה ההחזרים החודשיים. החזרים חודשיים גבוהים יכולים מאוד להקשות על בעל העסק להתנהל בשוטף. אנו כאן על מנת לסייע לכם לבחון את כל השיקולים ולעזור לכם לבחור את ההלוואה המשתלמת ביותר שאפשר. 

מי מספק הלוואה לעסקים קטנים

הלוואות לעסקים שונים ניתן לקבל מהבנקים השונים, מקרנות פרטיות או מגופים חוץ בנקאיים שונים. חשוב מאוד לוודא שהגוף שמספק את ההלוואה הינו גוף בעל האישורים והרישיונות לעשות זאת. פניה אלנו תבטיח לך שנבצע את כל הבדיקות הנדרשות, ונפעל רק מול גופים המורשים לספק הלוואות לעסקים. אנו נפנה הן לבנקים השונים והן לקנות פרטיות וממשלתיות ונציג בפניך את האפשרויות השונות לקבלת הלוואה.

הלוואה בערבות מדינה

אחת האלטרנטיבות הנוחות עבור בעלי עסקים שונים הינה פניה לאחת מקרנות הפועלות בערבות המדינה. קרנות אלו מספקות הלוואות לעסקים קטנים כגולים, ואת מרבית סכום הערבות ( 75%) מספקת המדינה, באמצעות אחד מארבעה במנקים אשר זכו במכרז בנושא. הלוואות אלו הניתנות לעסקים קטנים אינן לרוב הלוואות בסכומים גבוהים, אך לא פעם הן מספקות באופן מלא את הצרכים הפיננסים של עסקים קטנים.

לסייע לעסקים קטנים

אחת המטרות של קבוצת אינסייט הינה לסייע לעסקים קטנים להשיג הלוואות. כמעט כל עסק יכול להשיג כיום הלוואה – השאלה האמיתית היא באילו תנאים ובאיזו ריבית, מכיוון שלא מדובר בהלוואה לסגירת המינוס זוהי הלוואה שקלה יותר להשגה. צוות היועצים של הקבוצה כולל מומחים פיננסים אשר בקיאים בכל שלבי התהליך, ולפיכך מצליחים פעם אחר פעם לסייע לבעלי עסקים להשיג מקורות מימון נהדרים. פנה אלינו עוד היום להשגת הלוואה נוחה.

גיוס אשראי

עסקים למכירה

הנהלת חשבונות