מידע מקצועי

השאר פרטים או
התקשר 072-3718936
ונתאם פגישת יעוץ לא מחייבת ללא עלות

הלוואות לעסקים

•    מחפש הלוואה לעסק חדש? הלוואה לעסק קיים?
•    מתלבט איזו סוג הלוואה לקחת? חושש שהבנק לא יתן אישור?
•    רוצה לקבל ייעוץ סופר מקצועי לקבלת הלוואה משתלמות במיוחד? (ומהירה)

קבוצת אינסייט מתמחה בגיוס הלוואות לעסקים, בהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח. זה כלל לא משנה אם מדובר בהלוואה לעסק חדש או לעסק קיים, עסק קטן או עסק גדול. הניסיון שלנו והקשרים בבנקים יסייעו לך לגייס אשראי בתנאים הכי טובים שיש.
הדרך להצלחה עסקית מתחילה כאן!

הלוואות – צורך של ממש בעולם העסקי

עסקים מכל התחומים זקוקים בשלבים שונים להלוואה. יש יזמים אשר זקוקים לפתרון הלוואה לעסק על מנת להפוך רעיון יזמי למציאות, ויש בעלי עסקים אשר זקוקים להלוואה בכדי להתנהל בשוטף. כמו כן הרבה בעלי עסקים מעוניינים בהלוואה בכדי להרחיב פעילות. הצורך בהלוואות הוא דבר מאוד נפוץ בכל שלבי העסק השונים. תהה הסיבה אשר תהה, חשוב לדעת כיצד לעשות זאת, בכדי להצליח במשימה. המומחים של קבוצת אינסייט כאן בדיוק בשביל זה. אנו נפעל מול הגופים השונים ולא נחדל עד שנמצא עבורך הלוואה לעסק בתנאים המשתלמים ביותר.

איך מקבלים הלוואה אטרקטיבית מהבנק? לחץ כאן
מדוע הלוואה בערבות מדינה כ"כ משתלמת?

מקורות שונים לצורך קבלת הלוואה

קיימים כמה וכמה מקורות אליהם ניתן לפנות בכדי להשיג הלוואות לעסקים. המקור המוכר והידוע יותר הוא הבנקים השונים. על מנת להצליח ולהשיג הלוואה לעסק מהבנק יש להגיש בקשה, למלא את הפורמט הייעודי של כל בנק, לצרף דוחות פיננסים, להציג ערובות וביטחונות. הבנקים לא פעם מערימים קשיים על דורשי ההלוואות, ומציעים תנאים שאינם טובים עבור בעל העסק. מקור אחר לטובת השגת הלוואות לעסקים הינם קרנות פיננסיות בערבות המדינה. קרנות אלו מספקות גם הן הלוואות לעסקים בתנאים שונים. ככול שקיימת הכרות רבה יותר עם האפשרויות השונות, גם גדלים הסיכויים להצליח במשימה, ולהשיג הלוואה בתנאים טובים.

כיצד תוכל לשפר סיכוייך לקבל הלוואה?

קבלת הלוואה בתנאים נוחים לעסק יכולה לאפשר לעסק שלך לפרוח. לעומת זאת, אם תיקח על עצמך הלוואה בתנאים נוקשים, יכול הדבר להקשות עליך מאוד לנהל את העסק שלך ברווח. אנו בקבוצת אינסייט כאן על מנת לסייע לך בתהליך, ואנו נפעל עבורך לאורך כל שלבי הגשת בקשה להלוואה, ביצוע משא ומתן מול הגופים השונים ועד סיום התהליך בהצלחה. לא פשוט להשיג הלוואה מהבנק אם עושה זאת גורם לא מנוסה. הצוות שלנו כולל מומחים יוצאי הבנקים המובילים, אשר מכירים מבפנים את תהליך קבלת הלוואה, ואת השיקולים השונים שמפעיל הבנק. הכרות וידע מובילים ליכולת לקבל הלוואה בתנאים משופרים, ותחסוך לך את עוגמת הנפש שחווים הרבה בעלי עסקים שמנסים להשיג הלוואה מהבנק בכוחות עצמם.

מקצוענות לכל אורך הדרך

קבוצת אינסייט שמה לה כמטרה לסייע לכמה שיותר בעלי עסקים להצליח. אנו פועלים למען יזמים ובעלי עסקים בתהליך מול גופים פיננסים שונים במטרה להשיג עבורם הלוואות לעסקים. אנו בעלי ניסיון וידע רב בתהליך הלוואות עבור עסקים, ואנו נדאג לייצר עבורך הזדמנויות משתלמות במיוחד. אם אתה זקוק להלוואה לעסק מכל סיבה, פנה אלינו על מנת להגדיל סיכוייך להצליח במשימה. 

גיוס אשראי

עסקים למכירה

הנהלת חשבונות