המסלול המהיר להיות עצמאי

המסלול המהיר להיות עצמאי – עסק בזכיינות

המסלול המהיר להיות עצמאי והמטרה הסופית של כל עסק, היא להצליח. מלבד הקמת העסק, נדרשות פעולות מקיפות של מיתוג, יחסי ציבור, פרסום, שיווק ועוד, עד שהעסק עומד על הרגליים ומתפקד באופן עצמאי ומוצלח.

מושג הזכיינות נוצר מתוך אותה מערכת הישגים של מותג, שיש לו שאיפה להתפרש על פני כמה סניפים, כאשר מכירת זכיינות של אותה רשת, מעניקה לזכיין לקצור את הפירות שהיא בעצם נטעה בכישרון רב.

השם והמוניטין של אותה רשת, עובר אוטומטית לסניף הזכיין. לעתים, הוא לא צריך לעשות הרבה מעבר לפתיחת סניף זכיינות, כאשר מבחינת הלקוחות הוא חלק מאותה תדמית, שם ומוניטין של הרשת וזה גם מה שמצפים ממנו להיות. אבל האם מומלץ להיות זכיין של כל רשת? האם מי שהולך להיות זכיין, שותף למידע הכלכלי הנכון של אותה רשת? ומדוע כל זכיין חייב חברה שתלווה אותו בכל התהליך.

המסלול המהיר להיות עצמאי

חברת ייעוץ לזכיינים מתחילים

קיבלתם כסף בירושה? יש לכם קצת כסף בצד, ואתם ממש רוצים להיות זכיין של איזו רשת מנצחת. עד כאן הכול בסדר. השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא, האם מעבר לשאיפה הזו שלכם, יש לכם גם כושר ניהול, האם יש לכם ניסיון ומה זה בעצם אומר זכיינות.

אומנם זהו המסלול המהיר להיות עצמאי, דרך שיטת עסקים למכירה, אבל זה גם מסלול מחייב ואתם צריכים לדעת מה אתם יכולים לעשות ומה לא, והאם יהיה מתאים לכם לנהל עסק של ציוד לטיולים, בית קפה, חנות אופנה ועוד.

אם אתם מתלבטים ולא יודעים את התשובה, מוטב שתיצרו קשר עם אחת החברות המלוות זכיינים מתחילים. היא תבחן את היכולת שלכם להיות זכיין, תציע לכם אפשרויות שונות וגם תוכל לייעץ לכם על מה שמתאים לכם.

למה זכיינות היא תמיד עסק מנצח?

זכיינות היא תמיד עסק מנצח, כי רשת זה כוח ועסק פרטי צריך להשקיע הרבה מאוד כדי לבנות את עצמו. כאשר מדובר בסניפים של זכיינים, כל אחד מהם מוסיף עוד קצת יתרון לרשת, מפיץ את השם שלה, עושה לה יחסי ציבור, זוכה לחשיפה ולכן יש לה הרבה מאוד כוח.

לקוחות אוהבים להתחבר לחנויות שיש להם אבא ואימא. שיש להן אחריות כלפי הלקוחות,  שהן ידועות ושיש להן גב כלכלי חזק. רשת בדרך כלל זה גב כלכלי חזק. תמיד אפשר למצוא אצלן מענה, יש להן בדרך כלל תודעת שירות מפותחת והם נותנים ללקוחות שלהם הרגשה של משפחה. בדרך כלל יש להם גם מועדון לקוחות, וזה גם מוסיף לתחושת השייכות והביטחון של הלקוחות.