מידע מקצועי

השאר פרטים או
התקשר 077-2304658
ונתאם פגישת יעוץ לא מחייבת ללא עלות

זכיינות - הדרך שלך לעסק מניב

זכיינות היא שיטה עסקית בה חברה מעניקה לפרטי את הזכות להשתמש בסימני המסחר ובשיטות העקריות שלה בעסק שלו. במקרים רבים, החברה המזכה דורשת עמידה בסטנדרטיים מסויימים מבחינת תמחור המוצרים, עיצוב העסק וסממנים מסחריים נוספים כדי ליצור קו אחיד של כלל עסקי הזכיינות וכך לשמור על מיתוג נכון של החברה. הדבר מועיל הן לחברה, שמבקשת לקדם את המותג כאחיד, והן לזכיין שנהנה מהמיתוג.

בעל הרישיון לזכיינות זוכה בזיהוי העסק שברשותו עם המותג וכך נהנה מהכרה ציבורית אשר מושכת לקוחות ומעלה רבות את פוטנציאל הרווח של העסק. בתמורה לטובות אלה, הזכיין מחוייב להעברת תשלומים לחברה המזכה. תשלומים אלה עשויים להיות תשלום חודשי קבוע, אחוז ממחזור המכירות או מן הרווח והתחייבות לרכישת סחורה מהמזכה.

 שיטת הזכיינות מאפשרת פתיחת עסק באופן מהיר הכולל צמצום של הסיכונים העסקיים הגלומים בעסק חדש שאינו ממותג. פיתוח שיטות עבודה, אסטרטגיה ניהולית ומערך שיווקי נשאר בידי החברה המזכה. בעל רישיון הזכיינות אינו צריך לפתח את כל אלה בעצמו ולהתמודד עם תחרות שעשויה להיות קשה בשוק המיועד. במקרים רבים, המעורבות של החברה המזכה כה גדולה שכל שנותר לזכיין לעשות הוא לפתוח את השער לעסקים.

 בעת בחירת החברה ממנה רוצים לרכוש רישיון זכיינות, יש לבחון מספר נתונים הנוגעים לחברה בכללותה ולסניף הזכיינות בפרט. סקירה נכונה של השוק, של מיקומה של החברה בו ושל המתחרים הפוטנציאליים תסייע לעמוד את הפוטנציאל שיש למותג. בחינה של המאפיינים הפיזיים של הסניף, בהם המיקום שלו והגודל, כדי לזהות יתרונות וחסרונות. נוסף לכך, יש לוודא שישנה התנהלות הוגנת בין החברה המזכה לזכיינים שלה, ולשם כך אפשר לבקר בסניפים פעילים ולשוחח עם זכיינים קיימים. כמו כן, הקוד האתי של המרכז לקידום זכיינות בישראל מעיד לטובה על החברות החתומות עליו וכדאי לבחור בחברה מזכה שכזו.

 היקפה הרחב של המערכת העסקית המבוססת על זכיינות הוא כאות להצלחה שלה השיטה. מותג מפורסם הכולל בו סממנים מסחריים מוכרים הוא כוח שאין שני לו בעולם העסקי. מי שמחפש כיוון השקעה מבטיח, בעל פוטנציאל הצלחה גבוה וסיוע אסטרטגי בניהול העסקי, ימצא אותו בשיטת הזכיינות. 

גיוס אשראי

עסקים למכירה

הנהלת חשבונות

גיוס אשראי

גיוס אשראי לעסקים


•    מחפש הלוואה עבור עסק חדש? הלוואה באישור מהיר?
•    מעוניין לקבל אשראי בנקאי לצורך הרחבת פעילות של עסק קיים?
•    רוצה לקבל הלוואה מהירה משתלמות במיוחד? הלוואה בערבות מדינה?

קבוצת אינסייט מתמחה בגיוסי אשראי לעסקים קטנים וגדולים, בהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח. זה לא משנה אם מדובר בעסק חדש או עסק ותיק, דרכנו תוכל לגייס אשראי בתנאים הכי טובים שיש. הדרך להצלחה עסקית מתחילה כאן!

גיוס אשראי לעסק – עסקים צריכים אשראי כמו אויר לנשימה

עסקים מכל סוג נעזרים באשראי לטובת הקמה, התנהלות שוטפת או התרחבות. גיוסי אשראי לעסקים מאפשר לעסקים להמשיך ולהתנהל בשוטף ו/ או להתרחב לתחומי פעילות חדשים. ישנם מקורות שונים מהם ניתן לגייס אשראי, ויש לדעת כיצד נכון לפנות אליהם, על מנת להגדיל את הסיכויים להצליח במשימת הגיוס. צוות קבוצת אינסייט כולל אנשי מקצוע, יוצאי הבנקים המובילים, ואנו מומחים בתהליך גיוס אשראי לעסקים בתנאים משתלמים ללקוח. פניה אלינו תבטיח לך עבודה מקצועית ופתרון אשראי משתלם בזמן קצר ביותר.

מהי הלוואה בערבות מדינה?

מקורות גיוס אשראי

אשראי ניתן לגייס מכמה וכמה מקורות. בעבר נהוג היה לפנות אך ורק לבנקים המובילים, ואילו היום קיימות אלטרנטיבות נוספות, המעניקות לעסקים הזקוקים לכך אשראי חוץ בנקאי. אנו נבחן את האפשרויות השונות, ונפעל לטובת השגת מקור המימון המשתלם ביותר עבורך.

גיוס אשראי בנקאי

כאמור הבנקים מהווים את אחד ממקורות האשראי עבור עסקים. בכדי להצליח ולהשיג אשראי מהבנק יש להכיר לעומק את שיטת העבודה מולו. חוסר ידע והבנה של התהליך עשוי לגרום לכך שמשימת גיוס האשראי לעסקים תסתיים בכישלון. לכל בנק תהליך שונה לצורך גיוס אשראי וחשוב לדעת כיצד לפעול מול הבנק לאורך השלבים השונים של גיוס האשראי. לשם קבלת אשראי מהבנק יש להגיע עם תוכנית עסקית ופיננסית, המציגה את החוזקות של העסק, את השוק התחרותי שלו, ואת היעדים לתקופה הבאה. אנו מסייעים ללקוחות רבים בתהליך גיוס אשראי, ופועלים מול הבנק באופן שיגדיל משמעותית את הסיכויים להצליח בתהליך. אנו נשיג עבורך הצעות מהבנקים השונים ונבצע משא ומתן לשיפור התנאים המוצעים.

אשראי חוץ בנקאי

כיום יש לא מעט אלטרנטיבות מימון לעסקים שאינן הבנקים. גיוס אשראי לעסקים נעשה גם מול קרנות פרטיות וקרנות ממשלתיות אשר מעניקות אשראי לעסקים. לקרנות אלו יתרונות וחסרונות בהשוואה לגיוס של אשראי מהבנק. לרוב התהליך מולן יהיה מזורז, ויאפשר קבלת אשראי בתנאים נוחים. אנו נבחן את האלטרנטיבות השונות באמצעותן ניתן לגייס אשראי ונאפשר לך לבחור מבין ההצעות את המשתלמת ביותר.

הדרך ליעל את התהליך

כל אחד יכול לנסות ולגייס הלוואות לעסקים בכוחות עצמו, אך חשוב לדעת שמדובר בתהליך ארוך ולעיתים אף מיגע. כמו כן כאשר פועלים לטובת גיוס אשראי לעסקים באופן עצמאי, לא פעם מסתיים ניסיון זה בחוסר הצלחה. הן הבנקים והן קרנות חוץ בנקאיות ממאנות לתת אשראי לעסקים בפעמים רבות. לנו יש את הניסיון והידע אשר מאפשרים לנו להשיג אשראי ללקוחותינו בתהליך מהיר שיחסוך לך גם זמן וגם כסף.

חשוב לדעת!

מחלקת גיוסי האשראי של קבוצת אינסייט תשרת אותך נאמנה ותקצר לך משמעותית את הזמן שנדרש עד לקבלת ההלוואה, וכמובן שתחסוך לך כסף רב בעצם מיצוי פוטנציאל התנאים הנוחים שאתה מקבל. זה חיוני ומשמעותי לכל עסק קטן ובינוני, המשווע למזומנים פנויים ונזילות כלכלית לטובת כל פעולה עסקית באשר היא. גם אם קיבלתם כבר הצעה מאחד הגופים והיא נראית לכם משתלמת, אל תסגרו דבר לפני שתבדקו מה יש לנו להציע.

אם תנסה אותנו אין סיכוי שתצטער!

עשוי לעניין אותך:

גיוס אשראי          הלוואות בערבות מדינה          ייעוץ פיננסי          הלוואה לפתיחת עסק  

גיוס אשראי

עסקים למכירה

הנהלת חשבונות

סגירת תפריט