השאר פרטים או
התקשר 077-2304658
ונתאם פגישת יעוץ לא מחייבת ללא עלות

זכיינות

•    מעוניין להקים עסק חדש באמצעות זכיינות?
•    להשקיע בבית קפה? מסעדה? רשת אופנה?
•    מחפש הזדמנות עסקית אמיתית עם פוטנציאל רווח עצום?


קבוצת אינסייט מתמחה בתחום הזכיינות. אנו מייצגים בבלעדיות מגוון רשתות מזכות ובמקביל מלווים זכיינים חדשים לאורך כל שלבי התהליך עד להשלמת העסקה. מדובר במודל מנצח אשר מוכיח את עצמו כל פעם מחדש. צור קשר ונספק לך מגוון אפשרויות!

זכיינות – מודל עסקי מנצח!

זכיינות היא שיטה ניהולית, שיווקית ועסקית, שבה חברה מזכה מעניקה לזכיין זכות, בדרך כלל לתקופה מוגבלת, לשימוש בסימני מסחר ובשיטות עסקיות מוכחות וזאת בתמורה לתשלומים אותם הזכיין מעביר למזכה מעת לעת, בדרך כלל תמורת אחוז ממחזור המכירות, תשלום חודשי קבוע, התחייבות לרכישת סחורה מהמזכה או מהרווח של הזכיין.

האם המודל הזה מתאיך לך?

חשוב להבין שרכישת זיכיון הקמת עסק הינה צעד גדול בחיים של כל בן אדם. אסור לזלזל בגודל ההחלטה וחייבים לשקול בצורה מושכלת האם הצעת הזיכיון באמת מתאימה לך. אנחנו כאן בשבילך, כדי לענות לך על כל שאלה שתעלה ובמידה ותקבל החלטה שלילית לגבי הצעה לרכישת זיכיון מרשת אחת, תמיד נשמח לבחון יחד אתך הצעת זכיינות מרשת אחרת עד אשר נמצא את הרשת הנכונה ביותר עבורך.

צפה עכשיו במגוון הזדמנויות עסקיות!

מהי בעצם זכיינות?

זכייניות כוללת בתוכה קשרי גומלין בין גורם פרטי אשר רוכש זיכיון ובין גוף קיים (מזכה). שיתוף פעולה עסקי זה כולל הסכמה חוזית על סעיפים משפטיים, סעיפים פיננסים, וגם סעיפים הנוגעים לאופן ניהול העסק. הגורם הרוכש מתחייב בפני העסק המזכה לעמוד בהתחייבויות כפי שנחתמו בחוזה, ובתמורה מקבל הזכיין את האפשרות להשתמש בידע שרכש העסק, במוניטין הקיים במותג, באפשרות לעשות שימוש בטכנולוגיות הקיימות וכדומה.

כאשר עסקת זכיינות נחשבת הצלחה, משמעות הדבר היא ששני הצדדים, הן הזכיין והן המזכה, חשים כי הם יצאו מורווחים מהעסקה. על מנת להצליח להגיע למצב זה, רצוי להיעזר בחברה מקצועית המומחית בתחום זכיינות.

החברות המזכות (רשתות גדולות)

חברות מזכות עשויות להציב לזכיין דרישות שונות לצורך קבלת הזיכיון, בהן: לימוד השיטות העסקיות, השקעות בפרסום, לימוד מיומנויות וקניית שירותים נלווים לעסק מן החברה המזכה. החברה המזכה אף עשויה לקיים ביקורות תקופתיות, או ביקורות פתע אצל זכייניה, כדי לוודא שאכן הם עומדים בתנאי הזיכיון. כך לדוגמא חברת ניקיון מזכה עשויה לבצע בדיקות ניקיון תקופתיות. אי-עמידה בתנאי הזיכיון עלולה לגרום לאי-חידוש הזיכיון, או לביטולו בטרם עת.

מגוון תחומי זכיינות

קבוצת אינסייט חולשת על מידע רב הנוגע לעסקים המצעים לרוכשים פרטיים רכישה של זכיינות. אנו מציעים ללקוחותינו עסקי זכיינות למכירה במגוון רחב של קטגוריות: קוסמטיקה, אופנה, הנעלה, בתי קפה, מסעדות, רשתות צעצועים, חברות ניקיון וכדומה. כל קטגוריית זכיינות שונה מעט במהותה מקטגוריות אחרות, הן בהתחייבותו של הזכיין והן בזכויותיו אל מול הגורם המזכה. הכרות עמוקה עם תחום זכיינות למכירה יכולה לעשות את ההבדל בין עסקה משתלמת יותר ובין עסקה משתלמת פחות.

ליווי מלא לאורך התהליך (וגם לאחר השלמת העסקה)

קבוצת אינסייט מתמחה בתהליכי זכיינות, ומספקת ללקוחותיה, הן המעוניינים להציע זיכיון למכירה והן המעוניינים לרכוש את הזיכיון, את מירב הכלים לעשות זאת בתהליך אפקטיבי ויעיל. חברתנו מלווה את הלקוחות מתחילת התהליך, החל מהשלב שבו יש רצון למצית זיכיון, ועד תום הליך החתימה על החוזה.

התאמה לצרכים

איתור הזיכיון המתאים לרכישה או איתור אדם המעוניין לרכוש זיכיון אינו תהליך פשוט. כאמור עסקה כדאית הינה זו בה שני הצדדים יחושו כי ידיהם על העליונה. במסגרת התהליך שאנו בקבוצת אינסייט מספקים אנו מציעים איתור של זכיינות במיקום האידיאלי לרוכש, יצירה של תוכנית עסקית ופיננסית, עריכת בחינת שווי כלכלי של הזיכיון, הכנת חוזים משפטיים, ומתן מענה מקצועי מלא ללקוחותינו.

תהליך פשוט ואפקטיבי

רכישת זכיינות של חברת ניקיון או רשת אופנה אינה פשוטה כמו רכישה של נכס נדל"ן. בכדי להצליח ולבצע עסקה משתלמת חשוב לאתר מקורות מימון משתלמים, לבחון את אלטרנטיבות הזכיינות הקיימות בשוק, לבחון את פעילות החברה הבצורה קפדנית, לבצע בדיקה של תזרים המזומנים והדוחות הפיננסים האחרים, לבצע מו"מ על תנאי הזכיינות ועוד. ככל שהליך זה יבוצע בצורה יותר מקצועית, ובעזרת גוף המתמחה בנושא זכיינות למכירה, כך יגדלו הסיכויים להצלחת העסקה.

יש לך שאלה לגבי זכיינות? רוצה להתייעץ? צור קשר עכשיו

גיוס אשראי

עסקים למכירה

הנהלת חשבונות

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות