מידע מקצועי

השאר פרטים או
התקשר 072-3718936
ונתאם פגישת יעוץ לא מחייבת ללא עלות

הזדמנות עסקיות

•    מעוניין להרחיב את העסקים שלך?
•    להשקיע בבית קפה? מסעדה? מפעל? (ואולי במודל זכיינות)
•    מחפש הזדמנויות עסקיות בלעדיות עם פוטנציאל רווח אדיר?

ברשותנו מאגר הזדמנויות עסקיות גדול במיוחד – המתעדכן על בסיס יומי. בתי קפה למכירה, מסעדות, זכיינות, משרדים, מפעלים למכירה ועוד. מומחיות של שנים בתחום של תיווך עסקי. נשמח לאתר עבורך את העסקה שאתה מחפש!

הזדמנות עסקית ממש מעבר לפינה

מי מאתנו לא היה רוצה שתיפול לידיו הזדמנות עסקית בעלת כדאיות כלכלית גבוהה. הזדמנויות אלו יכולות לאפשר הגדלת הכנסה בצורה משמעותית. עסקים למכירה בכל תחום מוצעים מידי יום ביומו, רק חשוב כמובן לבחור באיזו הזדמנות עסקית להשקיע ומתי. קבוצת אינסייט חולשת על מאגר הזדמנויות עסקיות רחב במגוון תחומים, ומספקת שירות של תיווך מקצועי בין המוכרים לקונים.

צפה עכשיו במגוון הזדמנויות עסקיות חמות!

סוגים של הזדמנויות במגזר העסקי

הזדמנויות עסקיות קיימות בכמה וכמה אופנים. דרך אחת לממש הזדמנות עסקית היא לבצע הרחבת פעילות של תחום קיים. הרחבה זו יכולה להיעשות הן על ידי הגדלת העסק לנקודת מכירה נוספת והן על ידי כניסה לתחום משלים, שיעניק ללקוחות סל מוצרים או שירותים רחב יותר. הזדמנות עסקית מסוג אחר יכולה להיות רכישה של חנות, משרד, מסעדה או כל עסק אחר בחוזה זכיינות. זכיינות מאפשר לזכיין ליהנות מכוח הרשת, מהמידע העסקי והתפעולי הקיים בה, מיכולת לנבא ברמה גבוהה סיכויים לרווח עתידי.

כיצד בוחנים הזדמנות עסקית חדשה?

כאשר ניגשים לבחינה של כדאיות הזדמנות עסקית חשוב לעשות זאת בצורה מקצועית ורחבה. חשוב לבחון את רמת ההתאמה לצרכי הלקוח, לוודא כי הזדמנות זו מתאימה לתקציבו, למדוד את פוטנציאל ההכנסות והרווח, לוודא כי מבחינה משפטית יכול הלקוח לעמוד בתנאי החוזה וכדומה. אנו בקבוצת אינסייט מעניקים ללקוחותינו סל כלים רחב באמצעותו ניתן לבחון אטרקטיביות של הזדמנויות עסקיות, ובכך יתרוננו הגדול. מקום אחד שמספק ללקוח את כל הידע והליווי המקצועי הדרוש לקבלת החלטה עסקית נבונה.

תיווך בין הקונה למוכר

עסקאות טובות קמות ונופלות על עיתוי. כאשר תרים אחר הזדמנויות עסקיות חשוב להיות כל הזמן עם היד על הדופק. לא מספקים למצוא בזמן את ההזדמנות, חשוב גם להצליח לגשר בין הקונה למוכר, עד ליצירת חוזה שיתאים בצורה מושלמת לשני הצדדים. במסגרת השירות שאנו בקבוצת אינסייט מספקים, אנו דואגים ""לשדך" בין קונה למוכר, עד ליצירת הסכם שיהלום את צרכי שני הצדדים.

הזדמנויות בלעדיות!

בעלי עסקים רבים מעדיפים שלא לפרסם באופן גלוי את העובדה כי העסק שלהם מוצע למכירה, וזאת לאור סיבות רבות ומגוונות. הרצון לשמור על דיסקרטיות בתהליך גורם לכך שהזדמנות עסקיות רבות מוצעות בצורה פרטית לחלוטין. אנו בקבוצת אינסייט מנהלים מאגר של בלעדי של הזדמנויות עסקיות, מאגר אשר קיים רק ברשותנו. אנו בודקים כל הזדמנות חדשה לפי מגוון קריטריונים כלכליים, ובמידת הצורך מוצאים עבורך את העסקה ההזדמנות האידיאלית.

קבוצת insight  מתמחה בתיווך עסקי, פיתוח רשתי וגיוס אשראי.
במאגרנו עשרות הזדמנויות עסקיות, עסקים למכירה וזכיינות בתחומי פעילות מגוונים לצד מאגר רוכשים איכותיים.

גיוס אשראי

עסקים למכירה

הנהלת חשבונות