מידע מקצועי

השאר פרטים או
התקשר 077-2304658
ונתאם פגישת יעוץ לא מחייבת ללא עלות

מסעדות למכירה

•    חולם לפתוח מסעדה משלך?
•    רוצה להיות זכיין של רשת מסעדות מצליח?
•    מחפש הזדמנויות עסקיות רווחיות במיוחד בתחום המסעדנות?
קבוצת אינסייט מספקת ליווי עסקי מקצועי לרכישת/הקמת מסעדות. שנים של ניסיון בתחום של זכיינות ובנוסף תיווך עסקאות בתחום המזון. דרכנו תוכל להחשף למאגר עדכני של עשרות מסעדות למכירה. אנו כאן לשירותך!

עסקי המסעדנות – כי זה משתלם מאד

בישראל קיימים עסקים רבים אשר זוכים להיות בעלי הכנסות גבוהות במיוחד. אחד התחומים הרווחים ביותר כיום בישראל הוא תחום המסעדנות. רמות הביקוש בענף זה הולכות ומאמירות, וגם מסעדות אשר קמות באזור תחרותי זוכות לכמות גדולה של לקוחות. אם גם אתה חפץ להגשים את חלומך, ולהיות בעליה שלך מסעדה, חשוב שתבחר חברה שתעניק לך ליווי בכל שלבי רכישתה.

צפה עכשיו במגוון מסעדות למכירה

מסעדה פרטית – יתרונות וחסרונות

כאשר מדברים על מסעדות למכירה, קיימות שתי אפשרויות עיקריות. אפשרות אחת היא לרכוש מסעדה פרטית. באפשרות זו קיימים יתרונות של חופש פעולה מלא. בעת פתיחה של מסעדה פרטית, בעל המסעדה יכול לקבל באופן עצמאי את כל ההחלטות הנוגעות למסעדה, לרבות תפריט, ימי ושעות פתיחה, נהלים וכדומה. לצד היתרונות, קיימת גם יחסית רמה גבוהה של חוסר וודאות. נדרשת השקעה כספית בפרסום ושיווק לצורך יצירת מיתוג ומוניטין חיוביים.

מסעדה בזכיינות

אפשרות אחרת היא רכישת מסעדה במערכת יחסים עסקית של זכיינות. באם בוחרים באלטרנטיבה זו של מסעדות למכירה, ניתן ליהנות מאספקטים שונים הקיימים ברשת המסעדות כגון מוניטין שצברה הרשת, מיתוג, יכולת הערכת רווחיות יחסית מבוססת, וכדומה. לעומת זאת, כאשר רוכשים מסעדה בזכיינות מתחייב הזכיין חוזית מול הרשת הן לתשלום דמי זכיינות קבוע והן לאופן ניהול המסעדה.

איתור מהיר ומקצועי

עסקים מסוג מסעדות למכירה קיימים לא מעט. יחד עם זאת, חשוב מאוד ליצור התאמה בין הלקוח המעוניין למכור את המסעדה ובין הלקוח החפץ לרכוש אותה. אנו בקבוצת אינסייט מעניקים שירות כולל לאנשים המעוניינים לרכוש ולמכור מסעדות, ואנו חולשים על מאגרי מידע רבים בתחום. בתהליך מדוד וקפדני אנו בוחנים כל אפשרות הן עבור הרוכש והן עבור המוכר, כך שנוכל להתאים לכל לקוח את ההצעה העסקית המדויקת והנכונה ביותר עבורו.

ביצוע הערכות שווי

אחד הדברים המבדלים עסקה טובה יותר מעסקה טובה פחות הוא היכולת לבצע הערכת שווי נכונה. על מנת שעסקה תהיה משתלמת עבור הלקוח, חשוב לבחון את הכדאיות הכלכלית שלה בצורה מקצועית. כחלק משירות תיווך לעסקים שאנו מספקים בקבוצת אינסייט, אנו דואגים לספק ללקוח את כלל המידע הדרוש לו לקבלת החלטה עסקית מושכלת.

כל השירותים תחת קורת גג אחת

כאמור קבלת החלטה על רכישה של מסעדות למכירה עשויה להיות מורכבת למדי. לא מספקי לאתר את הנכס חשוב גם לוודא כי הוא יתאים לצרכי המוכר, ויעניק לו את רמת ההכנסה לה הוא מצפה. בקבוצת אינסייט אנו מעמידים לרשות הלקוחות מעטפת שירותי רחבה, לרבות תיווך עסקים, ייעוץ משפטי, ביצוע הערכות שווי פיננסיות, על מנת שהלקוח יוכל לצלוח את תהליך הרכישה בצורה הטובה ביותר.

 

קבוצת insight  מתחמה בתיווך עסקי, פיתוח רשתי וגיוס אשראי.
במאגרנו עשרות הזדמנויות עסקיות, עסקים למכירה וזכיינות בתחומי פעילות מגוונים לצד מאגר רוכשים איכותיים.

גיוס אשראי

עסקים למכירה

הנהלת חשבונות

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות