עסקים למכירה

השאר פרטים או
התקשר 077-2304658
ונתאם פגישת יעוץ לא מחייבת ללא עלות

עסקים פעילים למכירה

עסקים למכירה

עסקים למכירה | חברות למכירה | עסקים פעילים למכירה זה רק אינסייט ישראל.

  • מעוניין למכור עסק פעיל? לקנות עסק חדש?
  • רוצה לקבל ליווי סופר מקצועי?

  • מחפש גורם מקצועי שיסייע לך לבצע עסקה משתלמת במיוחד?

    קבוצת אינסייט מתמחה בתיווך עסקי ובכל הקשור למתן שירותי עסקים למכירה

    נשמח לסייע לך למכור את העסק או לחילופין – לאתר הזדמנות עסקית ייחודית להשקעה. אנו מספקים לכל לקוח מעטפת של שירותים פיננסיים: תיווך העסקה, ניהול מו"מ, גיוס אשראי במידת הצורך, תמחור, עסקים למכירה, שירותי מכירת עסקים, בדיקת כדאיות ועוד. מגוון הזדמנויות עסקיות!

תיווך עסקים סופר מקצועי

קבוצת אינסייט מתמחה בחיבורים עסקיים, מיזוגים והצעה של עסקים פעילים למכירה, בין אם מדובר במכירה מלאה של הפעילות ובין אם מדובר באיתור שותפים ומיזוג פעילויות בתחומי מסחר רבים – מפעלי ייצור, חברות סחר, עסקים בקמעונאות, חברות שירותים, עסקי מזון, היי- טק, מסחר בינלאומי, תעשייה קלה וכבדה ועוד.

הצוות שלנו מורכב מכלכלנים ותיקים ומנוסים המכירים לפרטי פרטים את המרכיבים העסקיים, המשפטיים והאנושיים הכרוכים בתהליכי מיזוגים ורכישות, מכירת עסקים, עסקים פעילים או שותפות עסקית.

צור קשר עכשיו כדי להצטרף למאגר אנשי העסקים האיכותי ביותר בישראל והתחל כבר עכשיו במימוש החלומות העסקיים שלך, בין אם אתה מחפש לרכוש/ למכור עסק או זיכיון, יצירת פלטפורמת זכיינות, גיוס אשראי, איתור נדל"ן מסחרי, שותף או כל חלום עסקי אחר.

צפה כאן במידע אודות גיוס אשראי

לבצע עסקה בתנאים אופטימליים

בין אם אתה מעוניין בשירות תיווך עסק למכירה כרוכש ובין אם אתה בעל עסק המעוניין למכור את העסק שלך התנאים אופטימאליים, תהליך של מכירת עסקים יכול למקסם עבורך את אפשרויותיך. כחלק מהתהליך נגדיר יחד איתך את מטרותיך, ונפעל במרץ על מנת להשיג עבורך את העסקה המשתלמת ביותר. אנו בקבוצת אינסייט שולטים ברזי התיווך העסקי, מומחים באיתור מדויק של נכסים למכירה לצד רוכשים פוטנציאליים, ונוכל לספק לך חווית שירות מקצועת לכל אורך הדרך.

עסקים פעילים למכירה

תיווך עסקים פעילים למכירה מומלץ לבצע באמצעות חברת תיווך עסקי אשר זהו תחום ההתמחות שלה. גם אם יש לך ניסיון עסקי עשיר, אין שווה לערך הניסיון הנצבר עם השנים בעיסוק בתחום של תיווך עסקים. ככל שחברה מיומנת יותר במתן שירות של תיווך עסקים, כך תוכל החברה להעניק ערך רב יותר ללקוחותיה. קבוצת אינסייט מלווה לקוחות בעסקאות תיווך עסקי עשרות שנים, ובעלת סל מיומנויות רחב בתחום זה.

תחום התמחות נוסף – תיווך נדל"ן מסחרי

תחום קנייה ומכירה של נדל"ן עסקי מסחרי הינו תחום מורכב בו נדרשת בקיאות והתמצאות רבה. נדל"ן עסקי הוא נדל"ן אשר שונה מנדל"ן המשמש לצרכי מגורים. נדל"ן מסוג זה נועד לשמש לצרכים עסקיים ונכללים במסגרת קטגוריה זו חנויות, מפעלים, משרדים, אולמות אירועים, מחסנים, וקרקעות המיועדות לצרכים עסקיים.

ידע ייחודי

על מנת לבצע עסקת נדל"ן עסקי משתלמת, דרוש ידע ייחודי בתחום תיווך עסקי. תחום מורכב זה דורש התמצאות בדיני מקרקעין, יכולת לבצע הערכת שווי נכונה ומהימנה, מדידת רמות התשואה להשקעה, שליטה בסעיפים השונים של חוזי מכר ושכירות, הכרת אלטרנטיבות שונות למימון ההשקעה ולגיוס האשראי, הכרת כלל הסוגיות בעולם תכנון ובנייה, יכולת ביצוע משא ומתן עם המוכר/ הקונה, הכרות עם סעיפי המיסוי השונים הנוגעים לנדל"ן מסחרי, וכדומה. קבוצת אינסייט מספקת מטריית שירותים רחבה הכוללת את כלל הנושאים הנדרשים לשם ביצוע עסקת תיווך עסקים משתלמת.

עסקים למכירה  – השקעה משתלמת

עסקאות של נדל"ן מסחרי עסקי יכולות להניב תשואה גדולה מזו המתאפשרת בעסקאות נדל"ן פרטי, זאת כמובן אם מבצעים אותן בצורה נכונה. תפקידו של המספק שירות תיווך עסקי הוא לספק לרוכש או המוכר את מקסימום הכלים בכדי שהעסקה תהיה משתלמת במיוחד. אנו בקבוצת אינסייט פועלים לאיתור הזדמנויות עסקיות עבור המעוניינים ברכישה או מכירה של נכס עסקי, ועושים זאת בתהליך מהיר ופשוט עבור הלקוחות. תיווך עסקים פעילים למכירה  מסוג מכירה או רכישה, כשנעשה על ידי חברת תיווך עסק מיומנת, יכול לעשות הבדל גדול עבור הלקוח.

יש לך עסק למכירה? רוצה להשקיע בעסק חדש? צור קשר עכשיו

עשוי לעניין אותך: זכיינות | מיזוגים ורכישות | נדל"ן מסחרי | הזדמנויות עסקיות

מיזוגים ורכישות

עסקים למכירה

גיוס אשראי

סגירת תפריט