עסקים למכירה - הזדמנויות עסקיות

השאר פרטים או
התקשר 072-3718936
ונתאם פגישת יעוץ לא מחייבת ללא עלות

פיצריות למכירה

נדירים האנשים שלא אוהבים פיצה וזה נכון לגבי כל הגילאים.
אם נוסיף לזה גם את העובדה, כי פיצריות הן לא רק טרנד חולף במזון המהיר, אלא הן נמצאות עמנו כבר שנים רבות והן כאן בכדי להישאר, נוכל לבסס את המסקנה כי  פתיחה של פיצרייה, טומנת בחובה במקרים רבים, הזדמנות עסקית שכדאי לתפוס ב-2 ידיים – בעיקר, אם מדובר בפיצרייה אשר הספיקה לצבור שם ומוניטין.

אם גם אתם תרים אחר פיצריות למכירה, יש לא מעט החלטות בתוכנית עסקית והכנות מקדימות אותן תתבקשו לבצע בטרם הרכישה ובין היתר: גיוס ההון ההתחלתי, ניתוח של הפוטנציאל העסקי אשר טמון בפיצרייה אותה אתה מתכוון לרכוש, קביעת אסטרטגיית פעולה וכיוצא בזה. 

חשיבותו של ליווי מקצועי

מי שעושה את צעדיו הראשון בעולם העסקי ככלל ובתחום ההסעדה בפרט, קיימת חשיבות בעבורו להסתייע בייעוץ ובליווי מקצועי, אשר יבטיח לו את קבלת ההחלטות הנכונות, ובעיקר בשלבים, המקדימים לפתיחת העסק.
שירות של ליווי מקצועי, יכול להתחיל כבר בהליך איתור פיצרייה למכירה, אשר טומנת בחובה פוטנציאל עסקי.
בשלב הבא, הליך הייעוץ יכלול סיוע בגיוס ההון ההתחלתי לפתיחת הפיצרייה ולתפעולה ובמקרים רבים, הייעוץ והליווי יינתן גם כאשר הפיצה כבר "תעמוד על הרגליים" ואף תצבור קהל לקוחות נאמן – כידוע, תמיד יש מקום להרחיב את פעילות העסק ו/או להגדיל את המכירות. 

קבלת החלטות נבונות ומושכלות

הדרך לפיצרייה מצליחה, עוברת בקבלת החלטות נבונות ומושכלות וזה רלוונטי כבר לשלבים הקודמים לפתיחת הפיצרייה.
אם גם אתם מחפשים אחר פיצריות למכירה, וכחלק מכך, חותרים לעסק מצליח בעולם המזון וההסעדה, מוזמנים ליצור עמנו קשר ולעשות את הצעד הראשון, בדרך להליך ליווי וייעוץ אישי ומקצועי אשר ניתן על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום. 

קבוצת insight  מתחמה בתיווך עסקי, פיתוח רשתי וגיוס אשראי.
במאגרנו עשרות הזדמנויות עסקיותעסקים למכירה וזכיינות בתחומי פעילות מגוונים לצד מאגר רוכשים איכותיים.

מיזוגים ורכישות

עסקים למכירה

גיוס אשראי