הכנת תכנית עסקית לסטארט-אפ

התכנית העסקית מגדירה ליזם ולהנהלה את האסטרטגיה השיווקית והפיננסית של המיזם, תוך קביעת לוחות זמנים להשגת המטרות. אחת המטרות של התכנית העסקית היא לעזור ליזם לתכנן את עתיד הסטארט – אפ ולמקסם את הסיכויים להפיכת הסטארט-אפ לחברה מצליחה ומשגשגת. בעזרת התכנית העסקית, יהיה ניתן לקבל תמונה רחבה ומדויקת יותר של ההון הנדרש למיזם ובכך ניתן יהיה לתכנן את הצמיחה של הסטארט-אפ.

כמו כן, התכנית העסקית עוזרת ליזם לבחון את המוצר ואת היעילות שלו בשוק, עוזרת להבין מי הם המתחרים, מי הוא קהל היעד ומה הם האתגרים המשפטיים שיכולים להיות במהלך פיתוח המוצר, ובכלל מה הם השלבים הנכונים להתקדמות.

בניית תכנית עסקית מקצועית מראה למשקיעים שאתם יזמים רציניים ושאתם בוחנים את המוצר ואת סיכויי הצלחתו בצורה מקצועית ורצינית. המשקיעים מעוניינים לראות האם ההשקעה שלהם תניב תשואה, באיזו מהירות ובכמה אחוזי גדילה, מי הם הלקוחות שלכם ומהם הצרכים שלהם, מה יהיו עלויות כוח האדם, איך תגדילו את מחזור המכירות ובכמה זמן, מה יהיו האתגרים ומה הם אחוזי ההצלחה של המוצר בשוק ובכלל, מה הוא גודל השוק.

בתכנית העסקית שאנו נכין עבורכם, נשים דגש על כמה נקודות חשובות כגון שיפור הביצועים, תכנון אסטרטגיית GO TO MARKET מודל וכמובן מחקר שוק מעמיק. חשוב יהיה לציין נתונים עכשוויים ונרחבים אודות – גודל השוק וההזדמנות, המוצר והליכי הייצור/עבודה של המיזם, הקניין הרוחני, סטטוס נוכחי של המיזם וצרכי ההשקעה, וכמובן תחזית פיננסית עם הגדרה והצבה של יעדים ברורים לשנים הקרובות.

בנוסף, התכנית העסקית שנכין עבורכם תספק לכם תמונת מצב רחבה ומקצועית ותאפשר לכם לקחת את הסטארט-אפ שלכם כמה שלבים קדימה, באופן אובייקטיבי עסקי ופיננסי. היא תעזור לכם ולמשקיעים שלכם להבין מה הם המכשולים שעלולים לעלות כאשר המוצר יוצא לשוק בצורה רחבה. חשוב לדעת, כי התכנית העסקית משתנה בהתאם לתחום של המיזם, בכול תחום בענף HI-TECH  יש צורה אחרת ומקצועית יותר לכתיבת של התכנית העסקית.

אנשי המקצוע שלנו בקבוצת INSIGHT יעזרו לכם בכתיבת התכנית העסקית המושלמת, תוך בחינה מעמיקה לצורך המוצר, יעילות המוצר, המתחרים בשוק, סינון קהל היעד תוך שימת דגש על המטרות העסקיות, תכנון אסטרטגי לחדירה לשוק – GO TO MARKET וכמובן מה הוא ההון הנדרש לגיוס וכיצד נשמר תזרים מזומנים חיובי לאורך התפתחותו של הסטארט-אפ.

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות