"אין סודות בהצלחה.
זאת התוצאה של הכנה, עבודה קשה ולמידה מטעויות."
ואנחנו כאן כדי לעזור

ייעוץ לסטארטאפים

מתחילת שנת 2004 קבוצת INSIGHT מתמחה במיזוגים ורכישות ומלווה את לקוחותיה במגוון רחב של ענפים בתחומי LOW – TECH & HI – TECH .

קבוצת INSIGHT מלווה ומסייעת ליזמים צעירים, חברות טכנולוגיות וסטרטאפים אשר נמצאים בשלבים המקדמיים ואשר מעוניינים לקבל ליווי עסקי ומקצועי מאנשי המקצוע עתירי הניסיון והידע שלנו.

אנו בקבוצת INSIGHT, מלווים ומסייעים בהשגת היעדים העסקיים של לקוחותינו, החל מהשלבים הראשונים שכוללים פגישה, למידה והבנה מעמיקה של צרכי החברה שלכם, בניית תכנית עסקית מורחבת, בניית תכנית חדירה לשוק (GO TO MARKET), בניית מצגת למשקיעים, גיוס משקיעים ועוד.

מימוש היעדים הנ"ל מצריכים הקדשת זמן ותשומת לב, הבנה עסקית מורחבת וכמובן ידע, ניסיון ועבודה מול גורמים רבים שמגוון תעשיות. אנשי המקצוע שלנו בקבוצת INSIGHT ישמחו לעמוד לרשותכם על מנת שאתם היזמים, תוכלו לפנות את הזמן שלכם ולהתרכז בבניית המוצר ובעבודה בגזרת אזור הנוחות שלכם.

הניסיון והמקצועיות שלנו מאפשרים ללקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של אנשי מקצוע שיתמכו וילוו בקבלת ההחלטות הנכונות בצורה היעילה ביותר, אנשי המקצוע שלנו יעזרו לכם להתמקד ולחסוך זמן יקר. אנו בקבוצת INSIGHT נשמח לבנות יחד אתכם את האסטרטגיה ואת אבני הדרך בסטארט-אפ שלכם.

בין לקוחותינו נמנים יזמים מובילים ואנשי מקצוע טכניים אשר שמים דגש על חזון ופיתוח עסקי כחלק בלתי נפרד מהמיזם. לקוחותינו מבינים שמוצר אפקטיבי זה רק חצי הדרך להצלחה, החצי השני זה להפוך את המוצר עצמו לעסק מצליח שמושתת על מתודיות, DNA, חזון ומחזור מכירות מוכח.

כאשר אנו בוחנים את הרעיון והמוצר אנו בוחנים אותם מכמה היבטים, מה היא הבעיה שהמוצר שלכם מצליח לפתור? מה הוא גודל השוק שבו המוצר שלכם יהיה רלוונטי? מה הם הטרנדים בתעשייה וכמובן מה הם האתגרים הפיננסים שיעמדו בפינכם. אנו בוחנים את הסטרטאפ מהמבט של המשקיע ומהמבט של היזם וזאת על מנת למקסם את אחוזי ההצלחה של הסטרטאפ בשלב גיוס כספים וחדירה לשוק.

המטרה שלנו היא יחד אתכם לבנות תשתית חכמה, מקצועית ורחבה שתהפוך בעתיד את המוצר שלכם לחברה משגשגת ופורצת דרך בתחומה. כמו כן, לאפשר לכם להגיע לתוצאות במהירות ויעילות תוך כדי שאנו מעניקים לכם כלים משמעותיים להמשך דרככם.

הגישה שלנו הינה ורסטילית ומותאמת אישית לצרכי הלקוח שלנו כמו כן גם המלצותינו מותאמות בצורה אישית לכול לקוח ולכול סטרטאפ וזאת על מנת לאפשר ללקוחותינו בחינה מעמיקה, נכונה ומקצועית של הרעיון העסקי – הסטרטאפ.

נשמח לתאם עבורכם את הפגישה הראשונית!

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות